• Головна
  • В Николаеве мэр Чайка отменил отопительный сезон
13:20, 5 квітня 2011 р.

В Николаеве мэр Чайка отменил отопительный сезон

С 4 апреля в Николаеве объявлено окончание отопительного сезона на всех объектах кроме дошкольных учреждений, больниц, родильных домов, амбулаторий. Об этом идет речь в соответствующем распоряжении городского головы Владимира Чайки от 4 апреля 2011 № 178р «Об окончании отопительного сезона 2010-2011 гг».

При этом начальнику городского управления образования Анне Деркач и начальнику городского управления здравоохранения Ларисе Дергуновой необходимо предоставить письменные обращения теплогенерирующим предприятиям с перечнем объектов, которым необходимо продолжить отопительный сезон.

Кроме того, в распоряжении также указывается, что ОАО «Николаевская ТЭЦ», ОКП «Николаевоблтеплоэнерго», ГП «НПКГ» «Зоря»-«Машпроект» должно временно прекратить подачу горячего водоснабжения жителям города до того, пока не решится вопрос оплаты за потребленный природный газ и на период подготовки к отопительному периоду 2011-2012 гг.

 

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 4 квітня2011 р.178р

Про закінчення опалювального сезону 2010-2011 рр.

У зв’язку з підвищенням середньої добової температури зовнішнього повітря протягом трьох діб, яка становить більш як +8 градусів С (з 31.03.11 по 02.04.11), відповідно до ст. 12 Закону України “Про засади функціонування ринку природного газу”, рішення виконкому міської ради від 22.01.1999 № 64 “Про впровадження Правил надання населенню послуг з теплопостачання”, керуючись п.п. 19, 20 ч. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Закінчити опалювальний сезон з 4 квітня 2011 року на всіх об’єктах, крім дошкільних закладів, лікарень, пологових будинків, амбулаторій.

2. Начальнику управління освіти Деркач Г.І., начальнику управління охорони здоров’я Дергуновій Л.Ю. для продовження опалювального сезону надати письмові звернення теплогенеруючим підприємствам з переліком об’єктів, яким необхідно продовжити опалювальний сезон.

3. Теплопостачальним підприємствам і споживачам тепла виконати відключення тепла в технологічній послідовності й з урахуванням експлуатаційних вимог не пізніше 5-денного терміну з дати видання даного розпорядження.

4. ВАТ “Миколаївська ТЕЦ”, ОКП “Миколаївоблтеплоенерго”, ДП “НВКГ “Зоря”-“Машпроект” тимчасово припинити подачу гарячого водопостачання мешканцям міста до вирішення питання оплати за спожитий природний газ (лист НАК “Нафтогаз України” від 31.03.11 № 31/17-42-71) та на період підготовки до опалювального періоду 2011-2012 рр.

5. ВАТ “Миколаївська ТЕЦ”, ОКП “Миколаївоблтеплоенерго”, ДП “НВКГ “Зоря”-“Машпроект”, департаменту праці та соціального захисту населення:

- розрахунки вартості наданих послуг, пільг та субсидій, що надаються певним категоріям населення, за квітень 2011 року виконувати, виходячи з фактичних дат відключення житлових будинків теплопостачання, за даними теплогенеруючих та житлово-експлуатаційних підприємств;

- до 1 червня 2011 року завершити корегування нарахувань за послуги опалення та гарячого водопостачання і розміру пільг та субсидій по кожному особовому рахунку відповідно до фактично наданих обсягів послуг та умов опалювального сезону 2010-2011 рр.

6. Управлінню громадських зв’язків (Скрипніковій) опублікувати розпорядження в засобах масової інформації.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови – директора департаменту ЖКГ Гайдаржи В.В.

Міський головаВ.Д.Чайка

 

Несмотря на то, что Владимир Чайка отменил отопительный сезон, на Украину, как обещают в Гидрометцентре, идут заморозки, которые не обойдут стороной и наш город.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...