Красиве і модне жіноче шкіряне взуття

Взуття - це те, що в поєднанні з красивим і елегантним одягом допомагає виглядати жінці прекрасно і елегантно. Сьогодні, сучасна взуттєва індустрія пропонує чудові вироби здатні візуально змінити ноги, тобто зробити їх стрункішими, довшими й привабливішими. Різноманітні варіації форм дозволяють з легкістю знайти підходящі шпильки, платформи, високі підбори, завужені носи і т.д. Купити взуття, яке виглядає дуже жіночно і вишукано в порівнянні з грубими черевиками унісекс, проте далеко не завжди воно є безпечним і зручним.

На жаль, улюблені туфлі на високих підборах приносять величезну шкоду здоров'ю і вони абсолютно непридатні для повсякденного носіння. Кращими для ніг є моделі з каблуком максимум 5 см. Але це абсолютно не означає те, що висока платформа зможе виключити всі травми і пошкодження. На ній так само можна підвернути ногу і вона перенапружує м'язи стопи та зв'язки. Та якщо Ви все-таки купуєте подібні моделі взуття , то вибирайте широку і стійку платформу.

Також Ви повинні знати, що різноманітні шпильки, платформи та каблуки не підходять для того, щоб водити машину так,  як вони можуть чіплятися за килимок та заважати переставляти ногу на педалі. У подібних туфлях зовсім неможливо реально відчути силу тиску ногу на педаль .

Черевики, чоботи, босоніжки з загостреним носком також потрапляють в категорію небезпечних елементів взуття. Негативний вплив даних моделей полягає в стисненні пальців та їх зближенні. Після довгого періоду носіння мізинець й великий палець опускається, а інші навпаки піднімаються, після чого відбувається деформація та поява мозолів й твердих «шишок». Це негативне явище спровоковане тиском тіла на стопу й кістки середніх пальців ніг через, що може виникнути поперечна плоскостопість.

Незважаючи на величезну кількість заборон цілком реально знайти прекрасне, зручне і ексклюзивне взуття на невеликому каблуку, з унікальним декором і правильною формою. Воно буде повністю відповідати всім вимогам, щодо здоров'я та модних тенденцій.

Також модні експерти радять дівчатам та жінкам звернути увагу на універсальне і ультрамодне взуття в стилі етно. Розкішні традиційні орнаменти, рослинні та геометричні мотиви здатні надати образу жіночності та підкреслити витончене почуття смаку.

Джедело статті - http://etnodim.com.ua/ua/ua-vzuttya "інтернет-магазин авторських виробів "ЕтноДім"