• Головна
  • Трагедія на воді: у Миколаєві затонув підліток, - ФОТО
16:09, Сьогодні
Надійне джерело

Трагедія на воді: у Миколаєві затонув підліток, - ФОТО

Трагедія на воді: у Миколаєві затонув підліток, - ФОТО

У Миколаєві під час купання в Бузькому лимані затонув 13-річний хлопець.

У Миколаєві в мікрорайоні Намив сталася смертельна надзвичайна подія на воді, внаслідок якої загинув підліток. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Миколаївській області.

 Пошукова операція та виявлення тіла

Сьогодні вдень до рятувальної служби надійшло повідомлення про зникнення дитини під час купання. За попередніми даними, 13-річний хлопець стрибнув із пірсу в Бузький лиман і не вирнув на поверхню.

На місце події терміново прибули фахівці аварійно-рятувального загону спецпризначення та гірничо-рятувального загону ДСНС. Під час проведення пошукових робіт тіло загиблого підлітка виявили на відстані орієнтовно 50 метрів від берега та витягли на сушу. Наразі всі обставини цієї трагедії з’ясовують правоохоронні органи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Затонула дитина #новини Миколаїв
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення