
Фахівці Інституту серця провели прийом у Миколаєві: оглянуто майже 40 пацієнтів, частину скеровано на операції
У Миколаєві відбувся черговий консультативний прийом провідних фахівців Інституту серця МОЗ України. Кардіохірург Юрій Харенко спільно з лікаркою ультразвукової діагностики Христиною Монастирською провели огляд пацієнтів із вадами серця, надавши їм фахові рекомендації щодо лікування та необхідності оперативного втручання.
Цей візит є частиною багаторічної співпраці столичного Інституту серця з медичними закладами Миколаївського регіону, завдяки якій містяни мають змогу отримувати високотехнологічну кардіохірургічну допомогу на місці. Про це повідомляє міськрада.
Результати медичного прийому
Медики проконсультували 37 пацієнтів. Значна частина осіб, які прийшли на прийом, — це пацієнти, що вже раніше перенесли операції на серці та перебувають під подальшим наглядом лікарів.
За результатами оглядів 13 пацієнтів отримали направлення та рекомендації щодо планового оперативного лікування. Ще 4 пацієнти потребують термінового хірургічного втручання — найближчим часом їх скеровано до спеціалізованого медичного закладу.
