
09:00, Сьогодні
Надійне джерело
У центрі Миколаєва тривають дорожні роботи: рух частково обмежено
У Миколаєві 22 квітня фахівці КП «ЕЛУ Автодоріг» проводять ремонтні роботи на одній із головних магістралей міста.
Наразі виконується фрезерування дорожнього покриття на проспекті Центральному — на ділянці від вулиці Маріупольської до вулиці Соборної у напрямку Центрального ринку. Про це повідомляє міський голова Миколаєва.
Як це впливає на рух транспорту
У зв’язку з роботами на вказаній ділянці частково обмежено рух транспорту. Також тимчасово змінено посадку та висадку пасажирів громадського транспорту — вона здійснюється на вулиці Соборній.
Що далі
Асфальтування цієї ділянки заплановано на завтра. Водіїв закликають бути уважними, дотримуватися тимчасових дорожніх знаків і враховувати зміни в організації дорожнього руху.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
05:44, 20 квітня
20:52, 17 квітня
11:03, 19 квітня
11:03, 19 квітня
11:03, 19 квітня
