• Головна
  • Ворожі дрони атакували Миколаївщину: без світла залишилися 55 населених пунктів
08:40, Сьогодні
Надійне джерело

Ворожі дрони атакували Миколаївщину: без світла залишилися 55 населених пунктів

російські війська продовжують атаки по території Миколаївської області.

20 лютого під ударами опинилися об’єкти критичної та енергетичної інфраструктури, а також населені пункти прифронтових громад. На щастя, внаслідок обстрілів та атак дронів постраждалих немає, повідомляє ОВА

Масштабне знеструмлення у Баштанському районі

Упродовж минулої доби ворог атакував область безпілотниками типу "Shahed 131/136". Основний удар припав на об’єкти критичної та енергетичної інфраструктури.

Внаслідок атаки було знеструмлено 55 населених пунктів Баштанського району. Наразі тривають відновлювальні роботи. За попередньою інформацією, постраждалих немає.

Шість FPV-атак по Очаківській громаді

Також під ворожим вогнем опинилася Очаківська громада Миколаївського району. Протягом дня російські війська шість разів атакували її FPV-дронами.

Нагадаємо,  ворог атакував Миколаївщину дронами й ракетами. Під прицілом перебували три райони області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Обстріли на Миколаївщині #наслідки обстрілів Миколаївщина #новини Миколаїв
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
24 лютого росія напала на Україну під виглядом спецоперації. Зараз рашисти обстрілюють будинки, дитсадки,школи, лікарні. Не гребують вбивати мирних та розкрадати будинки в селах. Ми боремось за нашу свободу!!
Оголошення