
15:10, 5 лютого
Надійне джерело
Після тривалої паузи: з полону повернулися 157 українців, - ФОТО
В Україну з російського полону повернулися ще 157 громадян.
Більшість із них перебували в полоні з 2022 року. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.
Довгоочікуваний обмін після паузи
Обмін полоненими відбувся після тривалої перерви та став важливим кроком у поверненні українців додому. Серед визволених — солдати, сержанти та офіцери, які боронили країну на різних напрямках. Успішна реалізація обміну стала можливою завдяки спільній роботі державних структур і зусиллям українських захисників на фронті.
Нагадаємо, 5 лютого Україна й росія на переговорах в Абу-Дабі домовилися про обмін. Попередньо мова йде про 314 військовополонених.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
ТОП новини
Оголошення
13:36, 17 червня
18
10:56, 17 червня
12:50, 8 червня
10:52, 9 червня
14
10:06, 18 червня
2
