• Головна
  • У Миколаївщині на кілька днів вимкнуть газ через ремонт мереж
15:40, Вчора
Надійне джерело

У Миколаївщині на кілька днів вимкнуть газ через ремонт мереж

У зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт на газорозподільних мережах у селі Бондарівка Веселинівської громади тимчасово припинять газопостачання.

Обмеження діятимуть з 12 по 14 січня. Як повідомляють газовики, з 08:00  до 16:00  без газу залишаться споживачі на:

  • вул. Садова

Навіщо проводять роботи

Ремонт здійснюють для забезпечення належного технічного стану мереж та безпечного постачання природного газу. Газопостачання обіцяють відновити у міру виконання запланованих робіт.

Що просять зробити мешканців

Жителів просять:

  •  перекрити крани перед газовими приладами;
  •  забезпечити доступ працівникам Миколаївської філії «Газмережі» до помешкань для проведення робіт і подальшого відновлення газопостачання.

Наголошується, що пуск газу здійснюватиметься лише за присутності мешканців у будинках та квартирах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Відключення газу #новини Миколаїв
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення