
У Миколаєві демонтували незаконну автостоянку: прокуратура повернула місту 1700 кв. м землі, - ФОТО
У Миколаєві прокуратура продовжує роботу зі звільнення незаконно зайнятих земель та повернення їх громаді.
Одним із таких випадків стало примусове виконання рішення суду щодо демонтажу самовільно встановлених об’єктів. Підприємець, який понад вісім років користувався ділянкою без правових підстав, тепер постане перед судом, розповіли в обласній прокуратурі.
Справу розглядали через невиконання рішення суду
Після закінчення строку оренди земельної ділянки в Інгульському районі підприємець ще понад вісім років продовжував використовувати територію без будь-яких дозволів. Суд зобов’язав його повернути ділянку площею 1700 кв. м у придатному стані шляхом демонтажу автостоянки та паркану. Однак, попри наявність судового рішення, він не виконав його добровільно, що стало підставою для скерування до суду обвинувального акта за умисне невиконання рішення.
Прокуратура забезпечила демонтаж і повернення землі громаді
Окружна прокуратура Миколаєва організувала виконання судового рішення, у результаті чого земельну ділянку було звільнено від незаконних споруд. Територію повернули у власність громади міста. Робота з усунення випадків незаконного використання земель комунальної власності триває й надалі.

Джерело - обласна прокуратура
Нагадаємо, у Миколаєві підприємцю повідомили про підозру через тривале невиконання рішення суду та незаконне будівництво в центральній частині міста. За даними слідства, він не лише самовільно зайняв земельну ділянку, а й зводив на ній прибудову без дозволів, попри вимогу суду її демонтувати. Тепер чоловікові може загрожувати до трьох років позбавлення волі.