• Головна
  • Причини встановлюють: на Миколаївщині знову палало
11:10, 7 листопада 2025 р.
Надійне джерело

Причини встановлюють: на Миколаївщині знову палало

Чотири пожежі ліквідували вогнеборці Миколаївщиниза добу.

Протягом доби в області ліквідовано 4 пожежі, 3 з яких - у приватному секторі. Про це повідомляє ДСНС.

Детальніше 

Так, горіли речі домашнього вжитку в кімнаті квартири дев’ятиповерхівки в м. Миколаєві на площі 4 кв. м. Не допущено розповсюдження на суміжні приміщення.

Вдруге в місті вогнеборці загасили пожежу побутових речей на балконі шостого поверху шістнадцятиповерхівки на незначній площі. 

У с. Агрономія Арбузинської ТГ Первомайського району горіла господарча споруда на площі 40 кв. м. Завдяки пожежно-рятувального підрозділу вдалось вчасно усунути загрозу для житлового будинку.

У Миколаєві 

Також у Миколаєві надзвичайники загасили пожежу сміття в металевому контейнері на незначній площі.

Причини пожеж встановлюються. Загалом до їх ліквідації залучалися 35 рятувальників, 9 одиниць техніки.

Нагадаємо, що минулої доби російський агресор знову обстріляв Миколаївщину.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Пожежа Миколаїв #Гу дснс #новини Миколаїв
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення