
Росіяни атакували Україну сотнею дронів
Вночі ворог запустив по Україні понад 100 дронів. Більшість знищила ППО.
У ніч на 15 жовтня росіяни атакували 113-ма ударними БпЛА типу Shahed, Гербера і безпілотниками інших типів із напрямків: Міллєрово, Брянськ, Курськ, Приморсько-Ахтарськ – рф, близько 50 із них – "шахеди". Про це повідомили у Повітряних Силах ЗСУ.
Відбиття атаки
Повітряний напад відбивали:
- зенітні ракетні війська,
- підрозділи РЕБ та безпілотних систем,
- мобільні вогневі групи Сил оборони України.
Результати роботи ППО
За попередніми даними, станом на ранок, протиповітряною обороною збито/подавлено 86 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера і дронів інших типів на півночі, півдні та сході країни. Зафіксовано влучання 26 ударних БпЛА на 11 локаціях, а також падіння збитих (уламки) на 1 локації.
Атака триває, в повітряному просторі декілька ворожих БпЛА. Дотримуйтесь правил безпеки, - наголосили в Повітряних Силах.
Нагадаємо, учора, 14 жовтня, ворог десять разів обстрілював Миколаївщину. Під прицілом перебували дві громади.