• Головна
  • Повістка на камеру: з 1 вересня ТЦК зобов’язані носити бодікамери
17:40, Сьогодні
Надійне джерело

Повістка на камеру: з 1 вересня ТЦК зобов’язані носити бодікамери

З 1 вересня всі працівники Терцентрів комплектування та соцпідтримки (ТЦК та СП) мають носити бодікамери.

Це стосується моментів перевірки документів і вручення повісток. Мета — підвищення прозорості, захист обох сторін та контроль за законністю дій. Про це повідомив міністр оборони Денис Шмигаль.

Що буде за порушення

У разі невиконання обов’язку відеофіксації передбачена дисциплінарна відповідальність. Метою є забезпечення прозорості роботи груп оповіщення та захист прав як громадян, так і самих працівників ТЦК.

Камери вже закуповують

За словами Шмигаля, забезпеченість бодікамерами вже складає близько 85%. Триває закупівля решти обладнання, щоб до 1 вересня всі групи оповіщення мали необхідні засоби фіксації.

Нагадаємо, нещодавно у Миколаєві чоловік стрибнув з мосту та загинув. ДБР проводить розслідування. Інцидент трапився сьогодні, 30 липня. Чоловік, тікаючи від військовослужбовців Корабельного РТЦК та СП і представника Національної поліції, стрибнув з мосту та загинув.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тцк перевірки бодікамери #бодікамери тцк перевірки #перевірка тцк миколаїв #миколаїв новини
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення