«Не позорьте партию своей полной неопытностью», - сторонники ВО «Батьківщина» - николаевским «псевдо оппозиционерам»

"Не позорьте партию своей полной неопытностью", - сторонники ВО "Батьківщина" - николаевским "псевдо оппозиционерам".

Сегодня в редакцию сайта 0512 пришло письмо следующего содержания:

Звернення партійців до псевдо опозиціонерів Миколаївщини

Ми, тисячі членів партії «Батьківщина» у Миколаївській області звертаємось до людей, які назвали себе керівниками партійної організації. Дорогенькі наші, поки що однопартійці, не ганьбіть партію своєю повною недосвідченістю, як взагалі в керівній роботі, так і в політичній діяльності. Ви на сьогодні вже стільки наломали дров у нашій області, що за вами доведеться ще довго і довго прибирати і очищувати світле ім’я партії. Перше про що ми хочемо вам зауважити – обласна партійна організація це не просто крісло, у яке ви всі, намагаєтесь наче діти в садочку заскочити щойно закінчиться музика. За ваш такий короткий термін керівництва статут партії просто зґвалтовано і взагалі виникає питання чи відкривали ви його? Ще учора 20 районних партійних організацій призупинили своє членство в партії на знак незгоди з вами, сьогодні вже 21, завтра буде 22 організації. А це не підпис на коліні , - це рішення прийнято після проведення повноцінних бюро , а не того фарсу що ви влаштували на фото у звітах для Києва.

IMG_2

 

Першим дивом виявилось керівництво нового в.о. Тараса Креміня, який немає жодного досвіду роботи з «Батьківщиною». Під його рукою, але відомо під чиїм керівництвом, з’явились документи, що порушують всі можливі норми статуту. «Розумні» наші, скажіть яким чином ви виключили членів бюро облорганізації? За якими критеріями? Тільки не треба знову розповідати, що це вказівка згори. Ми ж розуміємо, Турчинов, Яценюк та Пашинський не просинаються з думкою, як би викинути Соколова, Дурачевську, Кравця та інших з партії на Миколаївщині. Тобто це ваша енергійна робота. Ви зі своїм дитячим розумінням ситуації на рівні гри в пісочниці намагаєтесь усунути всіх тих, хто може вам вказати на помилки. Ну й особливо перелякані можливістю здорової конкуренції. Хоча партія це не конкуренція, це спільна робота на одну мету. Мабуть мета інша, яка привела вас до винесення власноручного вироку щодо вашого перебування в партії взагалі.

IMG_1

Ваші дії і не дивні. Адже з огляду на факти, які є за час такого короткого терміну керівництва, очевидно – вам потрібен власний захист. Це довела минула сесія обласної ради. Тоді ви дружньо підтримали звіт голови ради, похвалили регіонала. Як ви ще стоячки не аплодували? Нагадаємо - протягом останнього року Ігор Бриченко постійно критикував діяльність влади в області, а тут ви раз і всю його роботу за рік перекреслили своїм плазуванням перед Дятловим. Ви б хоч між собою про дії домовлялись. Хоча Ігор Віталійович далеко від вас не пішов, він теж радо цілує провладників за їхні мнимі заслуги. До речі, ще раз цей факт підтверджує викидання голови обласної молодіжної організації Михайла Яценка з бюро, а на сьогодні вже й з посади. Причини традиційно невідомі. Тільки ви знову приклали зусиль щоб цю посаду посів фронтовик, який вже від членів організації отримав догану за вихваляння влади. І він це продовжує робити. Таким чином ви плюнули на рішення всіх членів молодіжки й вирішили, що вам краще видно.

IMG_3

 

 

Не треба визнавати публічно. Але хоч для себе зрозумійте, що посісти в крісло це ще не отримати владу. За вами повинні стояти люди, а не пустота. Ви втратили всю можливу підтримку окрім, мабуть, з боку Партії регіонів.

Далі звільнення керівників партійних організацій. Якщо ви такі розумні, то вкажіть за яким пунктом ви це зробили. І врешті решт наберіться мужності вказати причини усунення неугодних вам голів. На сьогодні ви зробили ще цікавішу річ – виключили з партії делегатів з’їзду партії. Так от, пояснимо вам, що заглядаючи хоч раз в статут ви мали бачити такий пункт 4.1.1. де чітко сказано, що з’їзд партії є статутним органом. Так безвідповідально виключаючи членів партії загляньте хоч в розділ де описано яким чином це робиться і за що. Вам стане зрозуміло, що за пунктом 3.11 «Статутні органи не можуть застосовувати партійних стягнень до членів партії, які стоять на обліку їхніх партійних організацій і працюють у статутних органах вищестоящих партійних організацій». Такими темпами керівництво області, плюючи на статут, почне і Турчинову догани виносити. Не смішіть людей, бо не так багато дурних, як ви розраховуєте.

Але це лише мала частка того, що ви вже «нацарювали» в області. Дуже дивним виглядає факт, коли знаючи, що йде боротьба за звільнення Юлії Тимошенко, ви ні словом її не згадуєте. Жодної листівочки з трьома словами підтримки. Хай Меріков і Кремінь тільки звикають до цього імені, в них свій лідер. Але Бриченко, який з простого фермера завдяки простим людям дійшов до Верховної Ради, швидко забув чиє і’мя дало йому цей шлях! Проте кожного дня ви кричите про Корнацького і вашу до нього любов. Як?! Ви не підтримуєте людину яка створила потужну опозиційну партію, плодами її роботи ви зараз користуєтесь, а захищаєте людину, яка й досі не написала навіть заяви про вступ. Ми здогадуємось через що така любов. Але чи дасте ви гарантії, що Корнацький зайшовши в стіни ВР не пошле вас разом з партією? Таких фактів в опозиції за останні вибори було чимало. Тим не менш ви вперто кричите про його моральну незайманість. А може тоді й поясните людям, жінкам які відчули на собі удари беркутівців, чому вашому любому Корнацькому до них байдуже?. Скажіть де він був, коли люди воювали за свій вибір під ОВК №132? Він сховався в теплому гніздечку за кордоном через надуману собі кримінальну справу. А коли все затихло, виявилось що справи-то й не було. Але повернувшись, ваш «великий діяч» Корнацький знову залепетав - його кривдять, і знову від нього тільки й було чути: я, я, я… Може ви покажете хоч одну стареньку, що тоді під дощем і в холод відстоювала вибір в Первомайську, якій він сказав «дякую за підтримку»? Аркадій Корнацький не може дякувати, бо для нього всі ті громадяни просто холопи.

І врешті решт відсутність вашої політичної зрілості доводить спроба знайти винних у тому, що зараз діється в нашій області. В один день ніхто з вас не виступив про те, що регіонали нам подарували законодавчо таке горе, як вексельні папірці, ніхто з вас не розповів про подальшу долю Тимошенко. Проте в один голос ви почали кричати, що в такому суворому протистоянні вам ветеранів партії, винен Забзалюк. Вибачте, маленькі опозиціонери, ви хотіли влади в області? Ви її отримали. Вам дали штурвал, уперед. А ви, горе-капітани, сіли на мілину. Якщо ви неспроможні були скерувати роботу і люди про це заявили, то може час пошукати причини в собі? Це Забзалюк на сьогодні натикав по всій області тимчасово виконуючих обов’язки дивними розпорядженнями уникаючи демократичних засад партії? Це Забзалюк голосує з регіоналами і навіть змінює структуру керівництва під лояльних до партії влади? Це Забзалюк сьогодні написав в області більше вже 12 тисяч заяв про призупинення і вихід з партії «Батьківщина»?

Так, забули про ще одного винуватця. Михайло Соколов. Якщо ви вказуєте, що він нерозумний, не може нічого зробити, тоді чому люди пішли за ним, а не за вами? Всіма цими криками ви ще раз підтвердили свою повну імпотенцію в партійній діяльності. Взагалі, хто вам дав право, прийшовши тільки до партії називати людей, які пройшли з цією партіє всі шляхи клоунами? Вадим Меріков, на яких підставах ви сьогодні втоптали рішення тисяч партійців в області у бруд? Хто ви такий? Тобто Соколов, який стояв ще при створенні партії, Дурачевська, яка за Тимошенко воювала на всіх фронтах і дає результат «Батьківщині» найбільший по південному регіону(!), Барський, який в Первомайську й для аполітичних людей є незламним авторитетом, для вас клоуни? А чи не забагато ви на себе взяли? Не важка уявна шапка мономаха? Проте ви повстановлювали на місця прибраних «своїх». Заїдьте в Первомайськ і запитайте хто такий Камінський. Тільки одходьте подалі щоб вас люди не заплювали. Там історію про загиблу юну дівчину всі знають. Або заїдьте в Криве Озеро. Запитайте з якої партії Василь Жук. Тільки не сильно дивуйтесь, коли люди розповідатимуть, що це активний член Партії регіонів. Всі ваші кадрові зміни перераховувати довго, та й не хочеться партію соромити такими керівничками. Загалом таке бажання швидко розставити всюди «своїх» дуже дивує. «Керуючи» в 132 окрузі ви розвалили для себе все. Ви поставили людей, у яких за спиною крім амбіцій та гріхів нічого немає. Ви точно намагаєтесь допомогти Корнацькому виграти вибори?

Дорослі люди вміють визнавати свої помилки і робити з них висновки. Тож дорослішайте, бо зараз ви виглядаєте як у смішному прислів’ї: «Вся рота не в ногу крім командира».

Двадцять одна районна партійна організація ВО «Батьківщина» в Миколаївській області у складі більше двадцяти тисяч партійців.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Криминал
24 февраля николаевские следователи задержали водителя внедорожника, который на перекрестке проспекта Центральный и улицы Московской столкнулся с маршруткой.  Правоохранители обвиняют его в нарушении части 2 статьи 286 УК Украины “ Нарушение правил безопасности движения или эксплуатации транспорта лицами, которые управляют транспортными средствами , что привели к смерти”. Водителю Range Rover грозит лишение свободы от трех до восьми лет. Сейчас 32 - летний...
Общество
В понедельник, 24 февраля, в ходе внеочередного заседания комиссии по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций города Николаева было принято решение ограничить движение для фур по двум мостам.  Как сообщил начальник управления по вопросам чрезвычайных ситуаций и гражданской защиты населения Александр Герасименя, в соответствии с классификатором сегодняшняя непогода признана чрезвычайной ситуацией: сильный ветер скоростью 25 м...
Криминал
В селе Благодатное Николаевской области задержали двоих мужчин избили своего 25-летнего односельчанина, с которым они вместе выпивали, а также отобрали у него деньги и мобильный телефон. В Арбузинское отделение полиции ГУНП в Николаевской области обратилась женщина и рассказала, что ее сына избили и ограбили односельчане. Позже выяснилось, 25-летний пострадавший вместе с двумя знакомыми выпивали в Благодатном.  Направляясь домой, мужчины силой затянули пос...
Криминал
24 февраля следователи вручили николаевцу подозрение в нападении на жителя Ингульского района.  Мужчина с ножевыми ранениями был доставлен 20 февраля. Медики вызвали полицию. Выяснилось, что он встретился со знакомым, чтоб забрать у него долг. Беседа переросла в спор. Во время перепалки должник нанес своему кредитору несколько ударов ножом в грудь и спину. Кроме того, нападающий забрал сумку, в которой было около четырех тысяч гривен,  мобильный телефон и...
Происшествия
В понедельник, 24 февраля, в Николаеве не на шутку разыгралась непогода.  Порывы до 29 метров в секунду валят деревья, столбы и срывают крыши с домов. Отмечается, что такая погода сохранится до конца дня. 17:10 Преступности.НЕТ сообщают, что сорвавшемся с якоря танкер «Black fuel» сел на мель возле берега. Буксир пытается вывести танкер на глубину. 16:25 В ЭЛУ Автодорог сообщают, о закрытии Аляудского моста. 15:13 На пересечении Белой и Генерала Карпенко д...
Общество
В Николаеве разыскивают мужчину, который возвращался с работы и пропал. Центральный отдел полиции устанавливает местонахождение 47-летнего Шмалько Александра Александровича, который 18 февраля ушел с работы по улице Декабристов и не вернулся. Приметы: рост 170 см, худощавого телосложения.Был одет в серую куртку с белой полосой, черную шапку, камуфляжные штаны. Напомним, что в Николаеве ищут пропавшую женщину.  По материалам отдела коммуникации Нацполиции в...
Информация обновляется
В понедельник, 24 февраля, в Николаеве загорелась квартира. Об этом сообщает корреспондент 0512.ua. Возгорание произошло на пятом этаже в многоэтажном доме по улице Защука, 25. На месте работают пожарные и скорая помощь. Людей с места пожара эвакуировали. Обстоятельства и причины выясняются.  Наопмним, что из-за штормового ветра пожарные не могли потушить пожар на Индустриальной.
Общество
Если у вас нет времени читать новости каждый день - не беда! Редакция 0512.ua собрала в одном материале самые "вкусные" публикации прошлой недели, дабы вам было удобно. Читайте и наслаждайтесь.  Начало Масленицы  Мы не забыли вам напомнить, что с 24 февраля начинается Масленица, время, когда можно есть много блинов, не переживая о фигуре. А 29 февраля николаевцев зовут на Масленицу в Детский городок “Сказка” на театрализованное представление. История одног...
Информация обновляется
В понедельник, 24 февраля, на проспекте Центральном в Николаеве столкнулись маршрутка № 89 и "Range Rover". Об этом сообщает корреспондент 0512.ua. ДТП случилось на пересечении проспекта Центрального и улицы Московской: маршрутка ехала по улице Московской, а кроссовер - по Центральному проспекту. В результате маршрутное такси отбросило на стоящий Jilly и  перевернулось.На место прибыли скорая и полиция.