• Головна
  • Повернути всіх: Президент анонсував новий етап перемовин з росією щодо обміну
09:30, Сьогодні
Надійне джерело

Повернути всіх: Президент анонсував новий етап перемовин з росією щодо обміну

Україна продовжує активні переговори з росією щодо обміну полоненими та повернення викрадених дітей.

Команда вже працює над наступним етапом обміну, зберігаючи динаміку, розпочату в Стамбулі. Українська сторона також закликає до прямої зустрічі на рівні лідерів для досягнення стійкого миру. Про це заявив президент України Володимир Зеленський.

Продовження домовленостей зі Стамбула: готується новий обмін

Україна веде активну роботу над наступним етапом обміну полоненими з Росією. Перемовини тривають у рамках домовленостей, досягнутих під час останньої зустрічі в Стамбулі. Наразі команда займається підготовкою нової операції з повернення українців додому.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Рустем Умєров повідомив, що вже запропонував російській стороні провести нову зустріч наступного тижня. Збільшення переговорної динаміки є ключовим кроком до досягнення припинення вогню. Україна висловлює готовність до такого діалогу, водночас закликаючи росію не ухилятися від рішень, які можуть привести до тривалого миру, - сказав президент. 

Нагадаємо, 26 червня Україна здійснила черговий етап обміну полоненими за Стамбульськими домовленостями. Додому повернулись молоді захисники та поранені військові, серед яких – оборонці Маріуполя, нацгвардійці з ЧАЕС і офіцери різних родів військ. Наймолодшому воїну – лише 24, найстаршому – 62 роки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#україна війна #росія вторгення в україну #ЗСУ переможуть #миколаїв новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...