• Головна
  • "Будівельник-розвідник" рф: на Миколаївщині викрили інформатора, який наводив ракети на місто, - ФОТО
13:40, Сьогодні
Надійне джерело

"Будівельник-розвідник" рф: на Миколаївщині викрили інформатора, який наводив ракети на місто, - ФОТО

російський інформатор, який зливав ворогу координати українських військових у Миколаєві, отримав 10 років тюрми.

Саме за його "наводкою" окупанти готували удари дронами-камікадзе "Ланцет" та крилатими ракетами. СБУ схопила шпигуна з доказами в його домі.

Коригувальник ударів по Миколаєву: як його викрили

У серпні 2024 року кіберфахівці СБУ затримали в Миколаєві 53-річного місцевого жителя, який збирав і передавав ворогу координати українських військових об’єктів. Злочинець активно діяв на території обласного центру та його околиць.

"Ланцети" на прицілі: чим займався агент

Затриманий зливав локації українських військ, які ставали цілями для комбінованих атак росіян — зокрема, дронів-камікадзе типу "Ланцет" та крилатих ракет. Під приціл ворога потрапляли місця дислокації особового складу та техніки ЗСУ. Також агент мав передати інформацію про розміщення ППО, включно з мобільними вогневими групами, що обороняють портове місто.

Інформатор підтримував зв’язок з агентом ФСБ — блогером Сергієм Лебедєвим, відомим під псевдонімом "Лохматий", який переховується в окупованому Донецьку. Злочинець отримував завдання щодо збору розвідданих, об’їжджав місто, спостерігав за військовими об’єктами, а інформацію наносив на Google-карту у вигляді міток. Часто намагався випитати додаткову інформацію у цивільних, яким виконував ремонтні роботи.

Докази — у телефоні, вирок — 10 років

Під час обшуку в інформатора вилучено мобільний телефон з доказами розвідувально-підривної діяльності. На підставі зібраних матеріалів суд визнав його винним за ч. 3 ст. 114-2 КК України — несанкціоноване поширення інформації про ЗСУ на користь держави-агресора. Йому призначено покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

Нагадаємо, двоє агентів російського ГРУ отримали по 15 років ув’язнення за коригування ворожих обстрілів по українських містах. Один із них - зрадник із Вознесенського району Миколаївщини намагався наводити ракети на позиції Сил оборони. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Колаборанти Миколаївщина #державна зрада України #Миколаїв новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...