
На Миколаївщині через коротке замикання електромережі загорілась кімната, - ФОТО
У Миколаївській області за добу зафіксовано дві пожежі.
8 травня рятувальники ДСНС двічі виїжджали на виклики в Миколаївській області. Палала кімната в будинку та вантажівка просто посеред міста. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України в Миколаївській області.
Мигія, Первомайський район.
Близько обіду вогонь охопив одну з кімнат житлового будинку в селі Мигія. До місця події прибули пожежники ДСНС і місцева охорона із села Софіївка. Пожежу вдалося швидко локалізувати - полум’я не встигло поширитися. Причина займання - коротке замикання електропроводки.
Вознесенськ.
Уночі надійшло нове повідомлення про пожежу припаркованої вантажівки Mercedes-Benz 1117 у приватному секторі Вознесенська. На місце прибули рятувальники 12 ДПРЧ. Вогонь пошкодив 3 м2 авто. За попередніми даними, причиною став підпал.
Всього до гасіння залучили 12 рятувальників і 3 одиниці техніки.

Нагадаємо, протягом 7 травня та в ніч на 8 травня в Миколаївській області сталося дві пожежі в житловому секторі. Вогонь охопив господарчі споруди у приватних домоволодіннях двох громад