• Головна
  • Весна з мінусом: у Миколаєві побито температурний рекорд 2002 року
11:00, 8 квітня
Надійне джерело

Весна з мінусом: у Миколаєві побито температурний рекорд 2002 року

У Миколаєві зафіксували новий температурний рекорд. 

Сьогодні, 8 квітня, Миколаїв "встановив" новий погодний антирекорд. Про це повідомляє Миколаївський обласний центр з гідрометеорології. 

Що відомо? 

Мінімальна температура повітря сягнула 2,2 градуси морозу - і це найнижчий показник для цього дня за весь період спостережень. Попередній рекорд належав 2002 року - тоді стовпчик термометра опускався до -1,1°C.

Для порівняння: абсолютний мінімум температури за всю історію метеоспостережень у Миколаєві був зафіксований 11 січня 1950 року - -27,6°C.

 Весна з мінусом: у Миколаєві побито температурний рекорд 2002 року, фото-1

Нагадаємо, нещодавно, 12 березня, у місті зафіксовано найвищу температуру для цього дня за весь період спостережень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Температурний рекорд у Миколаєві #синоптики #холодна весна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...