
Пошкоджено приватний будинок та лінію електропередач: росіяни обстріляли Миколаївщину
Учора, 17 лютого, російські терористи двічі атакували громади Миколаївської області. Зафіксовано наслідки обстрілів.
Під прицілом ворога перебували дві громади. Про це повідомляє начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім.
Декілька сіл знеструмлено.
О 18:35 ворог здійснив артилерійський обстріл по Куцурубській громаді. Внаслідок чого у с. Куцуруб пошкоджено приватний будинок та лінію електропередач. Постраждалих немає, проте у результаті обстрілу було знеструмлено чотири населених пункти громади:
- с. Куцуруб,
- с. Іванівка,
- с. Яселка
- с. Дмитрівка.
За інформацією ОВА, подачу електроенергії відновлено енергетиками у трьох населених пунктах. Ремонтні роботи продовжаться зранку.
Ворог атакував ще одну громаду.
Також учора, 17 лютого, ворог двічі атакував дронами типу FPV узбережжя м. Очаків Очаківської громади. За інформацією ОВА, постраждалих немає.
Нагадаємо, 16 лютого російські війська сім разів обстріляли Куцурубську та Очаківську громади на Миколаївщині. Ворог застосував артилерію та ударні дрони. Зафіксовані пошкодження.