
Окрім Миколаєва, ворог обстріляв ще й область
Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 7:30 ранку 22 січня.
В ОВА пишуть, що у ніч на 22 січня силами та засобами протиповітряної оборони на Миколаївщині знищено девʼять БпЛА типу «Shahed 131/136».
Вночі, 22 січня, з 22:35 по 23:10 ворог атакував місто дронами типу «Shahed-131/136».
Внаслідок падіння уламків відбулось шість пожеж на різних локаціях, станом на 02:52 всі пожежі були ліквідовані рятувальниками.
Пошкоджено шестиповерховий житловий будинок. Була проведена евакуація 200 людей. Наразі, всі повернулися до своїх квартир. Крім того вибуховою хвилею пошкоджено вікна квартир в восьми багатоквартирних будинках та декілька приватних будинків, пошкоджено вікна сімейної амбулаторії та адмінбудівлі транспортного підприємства, знищено автомобіль. Також відбулося декілька пожеж на відкритих територіях.
Внаслідок обстрілів постраждала 74-річна жінка, яку госпіталізували до лікарні та 59-річний чоловік, якому допомогу надали на місці. Станом на ранок – жінка перебуває у важкому стані.
Крім того, о 12:53 ворог здійснив обстріл дроном типу FPV по Куцурубській громаді Постраждалих немає.