• Головна
  • Ворожі обстріли на Миколаївщині: пошкоджено близько 30 будинків, автівки та лінії електропередач
08:30, 6 грудня 2024 р.
Надійне джерело

Ворожі обстріли на Миколаївщині: пошкоджено близько 30 будинків, автівки та лінії електропередач

Учора, 5 грудня, та сьогодні зранку російські терористи чотири рази обстрілювали громади Миколаївської області. Загинула людина та зафіксовано пошкодження. 

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської ОВА. За інформацією, ворог атакував Вознесенський та Миколаївський райони. Росіяни атакували мінометами,  дронами типу FPV та ракетами типу «X-59/X-69». 

Учора о 16:36 місто Вознесенськ зазнало ворожого ракетного удару. Попередньо, росіяни атакували ракетами типу «X-59/X-69», які були збиті силами протиповітряної оборони. Внаслідок бойової роботи та падіння уламків пошкоджено близько 30 житлових будинків, автівки та лінії електропередач. Наразі здійснюються роботи з відновлення електропостачання. Загинув 74-річний чоловік, який в цей час знаходився у власному будинку. 

Також 5 грудня о 10:00 та 12:57 ворог атакував дронами типу FPV Куцурубську громаду. Постраждалих немає.

Сьогодні вночі, 6 грудня, о 02:58 під ворожими мінометними обстрілами перебувала акваторія Очаківської громади. Постраждалих немає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ворожі обстріли на Миколаївщині #росіяни вдарили по Вознесенську #новини Миколаїв #обстріли Миколаївська область
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
24 лютого росія напала на Україну під виглядом спецоперації. Зараз рашисти обстрілюють будинки, дитсадки,школи, лікарні. Не гребують вбивати мирних та розкрадати будинки в селах. Ми боремось за нашу свободу!!
Оголошення
live comments feed...