• Головна
  • Держекоінспекція розрахувала збитки за незаконно зрубані дерева по Космонавтів у Миколаєві
16:10, 16 вересня 2024 р.
Надійне джерело

Держекоінспекція розрахувала збитки за незаконно зрубані дерева по Космонавтів у Миколаєві

Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу розрахувала збитки, які завдали довкіллю незаконним знищенням дерев для будівництва торгового павільйону по вулиці Космонавтів.

Як повідомили у відомстві, фахівці інспекції два дні поспіль виїжджали на місце події, винні особи двічі притягнуті до адміністративної відповідальності.

Загальна сума розрахованих збитків становить 11,7 тисячі гривень.

Нагадаємо, Державна екологічна інспекція України повідомила, що 10 вересня, у Миколаєві незаконно спиляли та пошкодили платани по вулиці Космонавтів 142/15.

Держекоінспектори встановили, що ордеру на видалення дерев та акту обстеження не надано. Відповідальній особі виписали штраф на 510 гривень, а також нарахували збитки у сумі 6100 гривень. 

Не дивлячись на штраф, по вулиці Космонавтів, 12 вересня, винні особи продовжили облаштування МАФу та спиляти дерева далі. 

Своєю чергою Олександр Сєнкевич розповів, що Департамент ЖКГ дозволу на спиляння платанів в Миколаєві не давав.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#незаконнний спил дерев миколаїв #миколаїв спил дерев на космонавтів #миколаїв новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...