• Головна
  • У Миколаєві відзначили День державного прапору України, - ФОТО
15:40, 23 серпня 2024 р.
Надійне джерело

У Миколаєві відзначили День державного прапору України, - ФОТО

23 серпня, у Миколаєві, з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України відбулося урочисте підняття найбільшого синьо-жовтого стягу в області.

Як повідомили в ОВА, до заходу долучились представники обласної й міської рад, військовослужбовці, представники правоохоронних органів та містяни.

Перед початком церемонії присутні взяли участь у загальнонаціональній хвилині мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Крім того, цього дня, на знак вшанування памʼяті видатних діячів України та державотворців, а також загиблих борців за незалежність нашої держави до памʼятних місць та меморіалів поклали квіти.

Нагадаємо, у Миколаєві відкрили виставку авторських ляльок викладачки вищої категорії Дитячої художньої школи міста, володарки Почесної відзнаки «Зірка культури міста Миколаїв» Олени  Маркитан.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#день державного прапору України миколаїв #миколаїв день державного прапору #миколаїв новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...