
На Миколаївщині подорожчала гречка
На Миколаївщині на 15% подорожчав цукор та на 5% крупи гречані.
Як пишуть МикВісті, ці дані надало Головне управління статистики у Миколаївській області.
Споживчі ціни в липні порівняно з червнем по області в цілому не змінилися.Але на 0,7% подешевшали продукти харчування та безалкогольні напої.
«Найбільше знизились ціни на овочі (на 18,1%) та яйця (на 12,5%). На 3,2–1,5% стали дешевшими сир і м’який сир (творог), птиця, яловичина, масло вершкове. Разом з цим подорожчав цукор на 15,2%, хліб – на 8,3%, борошно пшеничне – на 7,9%, крупи гречані – на 5,2%, безалкогольні напої – на 4,1%, фрукти – на 3,7%», - зазначається в повідомленні.
Повідомляється, що ціни на алкогольні напої, тютюнові вироби зросли на 0,8%, зокрема, тютюнові вироби подорожчали на 2,3%, натомість алкогольні напої подешевшали на 0,8%.
Одяг і взуття стали коштувати на 3% менше через зниження вартості літнього асортименту взуття – на 3,6%, одягу – на 2,4%.