• Головна
 • Декларація з лікарем за НСЗУ в Миколаєві
Новини компаній
17:00, 10 липня

Декларація з лікарем за НСЗУ в Миколаєві

Новини компаній
Декларація з лікарем за НСЗУ в Миколаєві, фото-1

Декларація з лікарем — це документ, який являє собою підтвердження наміру пацієнта отримувати медичні послуги в обраного терапевта. Порядок обслуговування пацієнтів регламентується Національною службою здоров’я України (НСЗУ). НСЗУ — це уповноважений орган, який безпосередньо взаємодіє з закладами охорони здоров’я.

Підписати декларацію з лікарем можна у медичному центрі «ОН Клінік Миколаїв», який уклав відповідний договір з НСЗУ. Запис на прийом до сімейного лікаря ведеться цілодобово.

Для чого потрібна декларація з лікарем?

Підписувати декларацію з лікарем потрібно для отримання безоплатних консультацій, проходження діагностики, курсів терапії захворювань і патологічних станів. Шляхом підпису декларації з лікарем приватної клініки пацієнт інформує державу, яку представляє НСЗУ, про необхідність перераховувати оплату за обслуговування на розрахунковий рахунок обраного медичного закладу.

Декларація з лікарем за НСЗУ в Миколаєві, фото-2

Що дає декларація з лікарем «ОН Клінік»?

Декларація з лікарем дає можливість користуватися пакетом безкоштовних медичних послуг, перелік яких визначається НСЗУ. Список безоплатних послуг за НСЗУ:

 • консультації терапевта (до декларації з лікарем входить необмежена кількість консультацій);
 • електрокардіограма (ЕКГ);
 • отоскопія;
 • пікфлоуметрія (спірометрія);
 • офтальмоскопія;
 • перевірка функціонування зорової системи.

Також декларація за НСЗУ дозволяє безкоштовно здавати лабораторні аналізи сечі та крові. Окрім цього, декларація з лікарем необхідна для безоплатної вакцинації згідно з календарем щеплень (пацієнт самостійно купує вакцину, а послуга вакцинації надається безкоштовно).

Декларація з лікарем за НСЗУ в Миколаєві, фото-3

Як укласти декларацію з терапевтом «ОН Клінік» в Миколаєві?

При виборі сімейного лікаря відсутні обмеження, що стосуються місця реєстрації або адреси проживання пацієнта. Порядок укладання декларації з лікарем «ОН Клінік Миколаїв»:

 • Запис на прийом до сімейного лікаря (у телефонному режимі або через сайт медичного центру «ОН Клінік Миколаїв»).
 • Заповнення та друк електронної декларації. Перелік документів для підписання декларації з лікарем включає ІПН (довідку про присвоєння податкового номера) і паспорт.
 • Підтвердження реєстрації декларації через код, який надсилається у СМС-повідомленні.
 • Друк і підписання двох екземплярів декларації.

Якщо вік пацієнта не перевищує 14 років, для підписання декларації з лікарем потрібно взяти з собою свідоцтво про народження (декларація з терапевтом підписується у присутності одного з батьків або опікунів). Укласти декларацію з лікарем у режимі онлайн (без особистого візиту до медичного центру) неможливо.

Декларація з лікарем за НСЗУ в Миколаєві, фото-4

Обслуговування пацієнтів за договором з НСЗУ в Миколаєві

За наявності декларації з приватним лікарем пацієнт записується на прийом, під час якого терапевт проводить огляд, збирає анамнез, призначає діагностику та лікування (залежно від результатів обстежень). Також лікар може складати графіки контрольних оглядів, під час яких здійснюється оцінка результатів і коригування курсу терапії.

Укласти декларацію з кількома лікарями неможливо. Щоб переукласти декларацію з іншим лікарем, не потрібно розривати декларацію з попереднім лікарем (в системі передбачено механізм автоматичної ануляції). Термін дії декларації з лікарем є необмеженим. Якщо пацієнт не уклав декларацію з лікарем, у нього є можливість отримати будь-яку послугу, що надається медичним центром «ОН Клінік Миколаїв», на платній основі.

Декларація з лікарем за НСЗУ в Миколаєві, фото-5

Щоб укласти декларацію з лікарем у Миколаєві, достатньо записатися на прийом до терапевта за телефоном або через сайт медичного центру «ОН Клінік Миколаїв».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОН Клінік Миколаїв #онклінік #onclinic #on clinic #ОН Клиник #декларація з лікарем #декларація з сімейним лікарем #декларация
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...