
08:00, 22 травня 2024 р.
Надійне джерело
На Миколаївщині встановлені ліміти світла: ввечері очікується відключення
Станом на ранок, 22 травня, на Миколаївщині ліміти по електроенергії встановлені з 18:00.
Як повідомили в "Миколаївобленерго'", якщо не буде перевантажень, то вдень відключень не очікується.
"Середа, 22 травня. Ліміти встановленні з 18:00", - сказано у повідомленні.
Нагадаємо, у "Миколаївобленерго" пояснили чому споживачів не заживлюють одразу після вимкнення наступної групи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:06, 18 червня
21:32, 16 червня
9
13:35, 17 червня
25
13:36, 17 червня
12
14:18, 20 червня
34
