
14:10, 3 травня 2024 р.
Надійне джерело
На Миколаївщині оштрафували чоловіка, який ловив рибу у нерест, - ФОТО, ВІДЕО
Вчора, 2 травня, екоінспектори виявили чоловіка, який у Миколаєві, під час дії нерестової заборони здійснював реалізацію свіжовиловленої тарані.
Як повідомили у Держекоінспекції, чоловік зловив рибу загальною вагою 20 кілограмів без документів, що посвідчують законність набуття.

Фото Держекоінспекція
Інспекторами складено адміністративний протокол, а матеріали справи будуть направлені до суду.
Нагадаємо, де та до коли заборонено ловити рибу та інші біоресурси на Миколаївщині.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:09, 22 червня
14
15:18, 22 червня
10:41, 11 червня
09:31, Сьогодні
11:39, 19 червня
35