• Головна
  • Українські компанії експортували агропродукцію за підробними документами: їх викрили миколаївські митники
17:40, 22 квітня
Надійне джерело

Українські компанії експортували агропродукцію за підробними документами: їх викрили миколаївські митники

Миколаївській митники виявили ряд українських компаній, які експортували аграрну продукцію угорським компаніям-привидам. 

Як повідомляє прес-служба Миколаївської митниці, нещодавно співробітники управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил митниці закінчили перевірки, пов'язані з  дотриманням законності при експорті сільгосппродукції українського походження.

У результаті роботи, митники виявили ряд українських компаній, що здійснювали експорт аграрної продукції до країн Євросоюзу, та зовнішньоекономічна діяльність яких привернула на себе окрему увагу тим, що всі вони мали договірні відносини з нібито угорською компанією, яка при більш детальному аналізі викликала певні підозри.

Миколаївська митниця отримала оперативну інформацію від уповноважених органів Угорщини, у якій зазначалось, що компанія-контрагент не зареєстрована на території країни, а окремі, використані при створенні документів, реквізити, такі як адреса, податковий номер та номер валютного рахунку, належать зовсім іншим угорським компаніям.

Митниця задокументувала  виявлені факти протиправної діяльності із вивезення з країни продукції агропромислового комплексу з використанням підроблених документів.

Предметами у пов’язаних з цим правопорушеннях стали насіння соняшнику та соняшникова олія у кількості майже 430 тонн та вартістю більш ніж 14 млн. гривень.

Посадових осіб недоброчесних підприємств-експортерів притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення митних правил за ознаками статей 483 та 485 Митного кодексу України, санкціями яких передбачено відповідно накладання штрафу у розмірі до 200% вартості товарів та накладання штрафу в розмірі від 50 до 100% несплаченої суми митних платежів.

Також, відповідну інформацію скеровано до правоохоронних органів у зв’язку із виявленими митницею ознаками підробки офіційних документів, через що горе-зловмисників може спіткати зовсім інше покарання вже згідно з Кримінальним кодексом України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Експорт соняшникової олії #експорт соняшникової насіння #миколаївська митниця #новини Миколаїв
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...