![](https://s.0512.com.ua/section/logo/upload/pers/8/logo.png?20240727)
На Миколаївщині двоє постраждали через детонацію боєприпаса
14 квітня на Миколаївщині через детонацію вибухонебезпечного предмета постраждали дев'ятнадцятирічний хлопець та сімнадцятирічна дівчина.
Як пишуть в ДСНС, подія сталась у с. Квітневе Первомайської територіальної громади Миколаївського району. За попередньою інформацією, постраждалі знайшли боєприпас, принесли його додому та хотіли з ним щось зробити.
У результаті фізичного впливу на вибухонебезпечний предмет той здетонував.
Хлопець та дівчина наразі перебувають у медичних закладах. За їх життя борються лікарі.
Варто зазначити, що місцевість, де стався випадок, залишається потенційно забрудненою територією, адже громада тривалий час знаходилась в зоні ведення активних бойових дій. Тому тут високий рівень мінної небезпеки.
Нагадаємо, раніше редакція писала, що чоловік на подвір'ї намагався розібрати боєприпас і той здетонував. У результаті вибуху він отримав множинні осколкові поранення та був госпіталізований до лікарні.