• Головна
  • Українців просять зменшити використання електроенергії у пікові години
16:40, 12 квітня 2024 р.
Надійне джерело

Українців просять зменшити використання електроенергії у пікові години

У Міненерго закликають українців допомогти у стабілізації енергосистеми. Для цього потрібно зменшити використання електроенергії у пікові години.

Про це просить  заступниця міністра енергетики Світлана Гринчук в ефірі телемарафону. Заступниця міністра пояснила, що вдень в Україні може бути профіцит електроенергії, оскільки зараз спостерігаються сонячні дні й достатньо багато відновлювальної генерації. За її словами, вчора, 11 квітня, Україна передавала надлишок електроенергії сусіднім країнам. Але ввечері потужності не вистачає.

- Коли світовий день закінчується збільшується споживання і не вистачає в системі генерації. От вчора доводилося також залучати допомогу від наших партнерів. Тобто вдень передаємо. Поки ми шукаємо ці рішення, як стабілізувати цю ситуацію, дуже просимо наших споживачів все-таки допомогти нам і переносити використання найбільш енергоємних приладів на там денні години. Намагатися економити особливо в ці пікові такі складні для нас години відновлення таких об'єктів, - закликала заступниця міністра.

Нагадаємо, що вночі, 10 квітня ворог вдарив по енергетичній інфраструктурі області, через що зранку діяли погодинні відключення електроенергії. Наразі ситуація стабілізувалась, електроенергія є у всіх споживачів.

"Всі ми розуміємо, що в країні війна, та бачимо, як останнім часом ворог зосереджує ударну силу саме проти об’єктів нашої критичної енергетичної інфраструктури. Як наслідок, екстрене введення графіків аварійних та погодинних відключень", - пишуть в обленерго.

Нагадуємо графік: https://drive.google.com/file/d/1UGCfReNEDKkkh4pZfD2xkHElIh7bCA-S/view?usp=sharing

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#електроенергія миколаїв #використання електроенергії
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...