• Головна
  • Миколаївські спортсменки здобули медалі на міжнародному турнірі з паранастільного тенісу,- ФОТО
19:40, 12 березня
Надійне джерело

Миколаївські спортсменки Наталя Косміна та Ірина Шинкарьова  здобули медалі для національної збірної на міжнародному турнірі з паранастільного тенісу.

Як повідомляє прес-служба Миколаївської міськради, з 5 по 10 березня в італійському місті Ліньяно-Сабб'ядоро відбувся міжнародний турнір з паранастільного тенісу. У змаганнях взяли участь спортсмени з 49 країн світу. Збірну України представляли 8 тенісистів, серед яких були і миколаївці.

Миколаївські спортсменки внесли до спільного заліку три нагороди. Так, Наталя Косміна здобула “срібло” в мікс-парі (партнер Валерій Власенко) та бронзову нагороду в індивідуальних змаганнях. Ірина Шинкарьова стала третьою у мікс-парі (партнер Максим Ніколенко).

У підсумку національна збірна України виборола три золоті медалі, 2,5 срібні (українець Олександр Єзик здобув срібло в парі з корейцем, але до загальнокомандного заліку зараховується 0,5 медалі) та 2 бронзові нагороди.

Миколаївські спортсменки здобули медалі на міжнародному турнірі з паранастільного тенісу,- ФОТО , фото-1

Нагадаємо, миколаївський спортсмен Закусилов виборов срібну медаль на чемпіонаті Європи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#миколаївські спортсмени #спорт миколаїв #новини Миколаїв #Наталя Косміна #Ірина Шинкарьова