• Головна
  • Зменшує ризик розвитку злоякісних пухлин. Донорство корисне і для донора
16:40, 3 березня
Надійне джерело

Зменшує ризик розвитку злоякісних пухлин. Донорство корисне і для донора

Донорська кров здатна рятувати життя пацієнтів, але здавати її корисно і для самих донорів. Читайте про плюси для тих, хто ділиться своєю кров’ю.

У Донор.ЮА розповіли про користь здачі крові для донорів.

А редакція 0512 нагадує, що щоденно миколаївська обласна станція переливання крові чекає на донорів крові. Кров можна здати з 8:00 до 13:00 за адресою пров.Радіо,2.

Користь донації:

  • Безкоштовний аналіз крові ​​Донація крові — це можливість зробити базове обстеження організму. Кожного разу у вас окремо забирають 20 мл крові для аналізів. У лабораторії ще раз перевіряють групу крові та резус-фактор, тестують кров на інфекції (сифіліс, ВІЛ, гепатити В та С), роблять біохімічний і загальний аналізи.
  •  Ефект «warm glow» Це стан, коли люди відчувають радість і задоволення від того, що допомагають іншим. Це саме те почуття піднесення і сили, яке виникає після донації. Знати, що твоя кров рятує життя – неабиякий стимул здавати її знову і знову.
  •  Зменшує ризик розвитку злоякісних пухлин. Залізо здатне переходити між окисненою та відновленою формами, через що утворюються вільні радикали та зростає ризик утворення пухлин. Разом з кров’ю організм втрачає «зайве» залізо. Коли залізо присутнє в надлишку, воно порушує окисно-відновний гомеостаз, що призводить до виникнення захворювань. Та йдеться лише про підвищений рівень заліза – саме ж воно необхідне для нормального функціонування організму.
  •  Знижує ризик виникнення тромбозу. Коли людина позбавляється 450 мл цільної крові, її організм відразу відновлює її об’єм в організмі за рахунок плазми, і лише через певний час виробляються власне клітини. Це означає, що до того, як відновляться усі формені елементи, кров залишається доволі рідкою. Це зовсім незначно впливає на забезпечення органів киснем, але чинить вплив на роботу серцево-судинної системи. Оскільки робота серця – це перекачування крові по всьому організму, а «рідку» кров перекачувати легше, то серцевий м’яз менше перенапружується, що знижує ризик розвитку серцевих захворювань.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#донори миколаїв #донорство миколаїв
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...