• Головна
  • В Україні оновили критерії щодо бронювання працівників оборонних підприємств
17:10, 21 лютого
Надійне джерело

В Україні оновили критерії щодо бронювання працівників оборонних підприємств

У Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості України оновили критерії для визначення підприємств такими, що мають важливе значення для національної економіки. Відповідність цим критеріям стає підставою для подальшого бронювання військовозобов'язаних працівників на період мобілізації та на воєнний час.

Як повідомляє пресслужба Мінстратегпром, йдеться про два варіанти бронювання: від 50% військовозобов’язаних працівників та до 50% включно.

У Міністерстві роз’яснили детальніше критерії, алгоритм дій та перелік документів, які необхідно подати підприємству для підтвердження відповідності цим критеріям.

Від 50% працівників, незалежно від військово-облікової спеціальності. 

Тут ідеться про підприємства, установи і організації, які виробляють товари для військових, розробляють, модернізують та ремонтують військову та спеціальну техніку та запчастини до неї, виготовляють боєприпаси й інші продукти оборонного призначення. Мають відповідати обом критеріям.

Критерії:

  • Підприємство має бути в стадії виконання контракту з держзамовником у сфері оборони, або бути співвиконавцем такого контракту.
  • Понад 50% від загального обсягу виробництва - це товари, роботи й послуги оборонного призначення (за останній звітний період).

До 50% військовозобов’язаних працівників (включно).

Для підприємств, що працюють у сфері промисловості, літакобудівній галузі та у сфері космічної діяльності. Мають відповідати трьом з п’яти зазначених далі критеріїв.

Критерії:

  • Підприємство має бути в стадії виконання контракту з держзамовником у сфері оборони, або бути співвиконавцем такого контракту.
  • Понад 50% від загального обсягу виробництва - це товари, роботи й послуги оборонного призначення (за останній звітний період).
  • Підприємство має бути включене до електронного реєстру учасників відбору та виконавців державних контрактів (договорів), відповідно до Закону України від 17.07.2020 № 808-IX “Про оборонні закупівлі”;
  • Підприємство має брати участь у реалізації завдань і заходів, передбачених державними цільовими програмами у літакобудівній галузі та у сфері космічної діяльності;
  • Підприємство має виготовляти товари, виконувати роботи і надавати послуги для підприємств ОПК (які, в свою чергу, використовують їх для виготовлення товарів оборонного призначення).

Рішення про відповідність підприємства цим критеріям приймається робочою групою, утвореною Мінстратегпромом та представниками інших заінтересованих органів державної влади.

Алгоритм дій та повний перелік документів для бронювання робітників на оборонних підприємствах розміщено на сайті Мінстратегпрому.

Нагадаємо, у ВР спростували цю інформацію щодо заборона вступати до ВНЗ дітям ухилянтів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бронювання #бронювання Україні #війна Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...