• Головна
  • Миколаївський дослідний завод виставили на продаж: 43 об’єкти планують продати за майже 20 мільйонів
16:10, 21 лютого
Надійне джерело

Миколаївський дослідний завод виставили на продаж: 43 об’єкти планують продати за майже 20 мільйонів

Фонд державного майна України продає єдиний майновий комплекс держпідприємства «Дослідний завод Інституту імпульсних процесів і технологій Національної академії наук України», до складу якого входить 43 об’єкти нерухомого майна у Миколаївській області. 

Як повідомляється на сайті Фонду держмайна, 4 березня відбудеться онлайн-аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства «Дослідний завод Інституту імпульсних процесів і технологій Національної академії наук України». Стартова ціна активу сягає 19,76 млн гривень. 

Так, основним видом діяльності підприємства є виробництво машин і устаткування для металургії. 

До складу ЄМК входить 43 об’єкти нерухомого майна, у складі: виробничі приміщення, майстерні, пересувний пункт техобслуговування, склади та інші господарські приміщення, база відпочинку з майном. Загальна площа будівель і споруд становить 11 383,03 м2. Мова йде про 21 об’єкт нерухомого майна, за адресою: Миколаївська обл, м. Миколаїв, вул. Чкалова, 197; 22 об’єкта нерухомого майна бази відпочинку “НАУКА”, за адресою: Миколаївська обл, Миколаївський р-н, с. Коблеве, пр. Курортний, 50-В; в постійному користуванні: Земельна ділянка 1,6830 га за адресою: Миколаївська обл, м. Миколаїв, вул. Чкалова, 197; 4 земельні ділянки загальною площею 0,3641 га, за адресою: Миколаївська обл, Миколаївський р-н, с. Коблеве, пр. Курортний, 50-В.

Зазначається, що земельні ділянки, на яких розташоване ДП «Дослідний завод Інституту імпульсних процесів і технологій Національної академії наук України», не є предметом купівлі-продажу.

Також у складі об’єкту приватизації перебувають 2 одиниці транспортних засобів: автомобіль ВАЗ модель 2121 та катер модель «Крим-3».

Додається, що на балансі ЄМК відсутнє майно, що не підлягає приватизації. ЄМК ДП «Дослідний завод Інституту імпульсних процесів і технологій Національної академії наук України» не отримувало державних замовлень та мобілізаційних завдань.

Частина майна об’єкта приватизації загальною площею 311,1 м² передана в оренду. Договори оренди укладені у період воєнного стану. Відповідно до пункту 5 постанови Кабінету міністрів України від 27.05.2022 №634 «Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану» договори оренди вважаються подовженими на період дії воєнного стану та протягом чотирьох місяців з дати припинення чи скасування воєнного стану.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дослідний завод Інституту імпульсних процесів і технологій Національної академії наук України #продаж миколаївський дослідний завод
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...