• Головна
  • До законопроекту про мобілізацію внесли вже понад тисячу правок
16:40, 20 лютого
Надійне джерело

До законопроекту про мобілізацію внесли вже понад тисячу правок

До закону про мобілізацію подали понад 1300 правок. Як відомо, раніше стало відомо, що депутати прийняли законопроєкт у першому читанні. На опрацювання пропозицій у комітеті знадобиться час.

Про це пише Суспільне. За словами нардепки Фріз, 21 лютого завершиться реєстрація правок, після цього їх розглядатиме комітет. На розгляд знадобиться приблизно тиждень, припустив нардеп Чернєв.

"Понад 1 тисячу правок — це певний час. Секретаріат просто не в змозі буде звести цю велику (порівняльну — ред.) таблицю навіть за один день, можливо, спробують, тоді розгляд може розпочатися 23 чи 24 лютого, але скоріш за все це буде починаючи з 26 лютого. Але допоки не буде готова ця таблиця, говорити про те, яка кількість правок, скільки потрібно часу, щоб їх розглянути — 100% комітет не буде гальмувати цей процес", — сказала депутатка.

Ще один член безпекового комітету народний депутат від "Слуги народу" Єгор Чернєв у коментарі Суспільному припустив, що на розгляд правок в комітеті знадобиться тиждень.

"Завтра закінчується день подачі правок, тільки після цього голова має призначити засідання комітету по розгляду правок, я не скажу зараз, яка там точна цифра, але точно понад 1300, тому це займе, я думаю, тиждень, не менше в комітеті. І тільки після цього можна буде говорити про те, щоб його виносити в зал. 1300 правок, їх потрібно розглядати кожну одну за одною, групувати, розуміти, що буде змінюватися", — сказав він.

Раніше, 19 грудня, Президент України Володимир Зеленський заявив, що Генеральний штаб та Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний пропонували додатково мобілізувати ще до 400-500 тисяч людей.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України, 25 грудня, вніс до Верховної Ради законопроєкт про удосконалення мобілізації і військового обліку.

Автори законопроєкту очікують, що у разі його прийняття покращиться процес комплектування особовим складом Збройних сил України та інших військових формувань під час проведення мобілізації. Законопроєкт мають розглянути в парламенті. Так, пропозиції можуть бути змінені.

Як відомо, 11 січня відбулася закрита нарада з військовим командуванням і засідання Погоджувальної ради в закритому режиму щодо законопроекту про мобілізацію. За результатами наради, законопроект повернувся ініціатору.

Пізніше стало відомо, що міністерство оборони України вже підготувало нову редакцію законопроекту про мобілізацію з урахуванням всіх пропозицій, погоджених в робочому порядку з депутатами на засіданнях комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Нагадаємо, 30 січня Кабмін передав до Верховної Ради оновлену версію законопроєкту про мобілізацію. Редакція 0512вивчилапорівняльну записку та пропонує дізнатись, що зміниться, якщо цей законопроєкт приймуть.

7 лютого, Верховна рада ухвалила у першому читанні урядовий законопроєкт про зміну правил військової служби, мобілізації та військового обліку.Як повідомив нардеп Ярослав Железняк, законопроєкт підтримали 243 парламентарів, а 12 виступили проти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Законопроект про мобілізацію #новини Миколаїв #війна Миколаїв
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...