
16:40, 14 лютого 2024 р.
Надійне джерело
Маємо пам'ятати: миколаївців запрошують на виставку, присвячену Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні
16 лютого, о 14:00, відбудеться відкриття виставки «В серцях, у пам’яті, в думках», що присвячена Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні.
У мерії пишуть, що на виставці представлені світлини, що відображають Революцію Гідності та боротьбу за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України.
Запрошені до участі у заході очевидці подій на Майдані поділяться власними спогадами про буремні дні, завдяки яким було змінено хід історії нашої держави.
Виставка відбудеться у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці по вул. Маріупольській, 9.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
16:57, Сьогодні
52
12:16, 19 червня
10:41, 11 червня
17
10:01, 9 червня
