Спецтема
24 лютого росія напала на Україну під виглядом спецоперації. Зараз рашисти обстрілюють будинки, дитсадки,школи, лікарні. Не гребують вбивати мирних та розкрадати будинки в селах. Ми боремось за нашу свободу!!
У Миколаєві оголошена повітряна тривога 5 грудня.
Станом на 20'17 на Миколаївщині оголошено повітряну тривогу.
Станом на 14:21 в області лунає тривога. 15:48 - Відбій.
Станом на 12:27 в області лунає тривога. Вона пов’язана з активністю ворожої тактичної авіації на південно-східному напрямку. Загроза застосування авіаційного озброєння! 12:52 - Відбій.
Якщо ви вдома, вимкніть світло та газ, візьміть документи, необхідні ліки, трохи харчів та води і перейдіть у найближче укриття.
Увага! Залишайтеся в укритті до наступного сигналу сирени, яка означає відбій повітряної тривоги! Не виходьте, доки не буде дана команда "Відбій повітряної тривоги!"