• Головна
  • Система водопостачання замінена у 94 будинках
Новини компаній
09:00, 9 листопада 2023 р.

Система водопостачання замінена у 94 будинках

Новини компаній

Керуюча компанія “Місто для людей Миколаїв” продовжує оновлювати внутрішньобудинкові мережі водопостачання у будинках, що обслуговує.

З квітня поточного року компанія є активним учасником Програми з відшкодування витрат на відновлення внутрішньобудинкових мереж водопостачання співвласникам багатоквартирних будинків м.Миколаєва на 2023-2024 роки. Нагадаємо, що згідно з нею співвласники багатоквартирних будинків можуть отримати часткову компенсацію вартості поточних ремонтів мереж водопостачання, але мова йде про ті, що розташовані лише в підвалах багатоповерхівок. Отримати компенсацію можуть як керуючі компанії, так і ОСББ. Кошти повертатимуть за ремонтні роботи, виконані в період дії програми: 2023-2024 роки, а сума компенсації складатиме 50% від загальної вартості виконаних робіт та витрачених матеріалів, однак не більше 150 тисяч гривень.

Станом на 31.10.2023 керуюча компанія “Місто для людей Миколаїв” відновила водопровідні мережі у 94 будинках. У їхніх підвалах фахівці провели повну заміну трубопроводів холодного водопостачання. Старі, металеві труби замінили на нові, пластикові або ПВХ, у кількості більше 3500 пог.м. На цьому роботи не завершаться і будуть продовжуватися на інших будинках згідно плану. Наразі віддефектовано мережі ще в 50 підвалах.

Слід зазначити, що в першу чергу ремонти проводяться в тих будинках, де є вчасна оплата за послугу з управління. Якщо для мешканців участь у Програмі нічого не вартує, то компанія-управитель як Учасник Програми має одразу сплатити 100% вартості за придбання матеріалів та виконання робіт. Тому на будинках, де мешканці підтримують високий рівень оплат за послугу, є накопичення, є кошти для старту робіт. І навпаки, наявність значної заборгованості відтерміновує проведення ремонтів. 

Щоб якомога більше будинків змогли взяти участь у даній Програмі, мешканцям необхідно погасити заборгованість або укласти договір реструктуризації. Для укладення договору власнику житла необхідно взяти з собою паспорт, ідентифікаційний код та прийти до Центру обслуговування клієнтів компанії “Місто для людей Миколаїв” за адресою пр.Миру, 14.

Детальну інформацію щодо Програми можна отримати, звернувшись:

- до керуючої компанії “Місто для людей Миколаїв” за тел.+38 067 400 90 91.

- до Департаменту ЖКГ за тел. +38 0512 537 706.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Високі оцінки користувачів за Корисність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...