• Головна
 • Як вибрати найкраще агентство нерухомості в Києві?
Новини компаній
15:50, 6 листопада 2023 р.

Як вибрати найкраще агентство нерухомості в Києві?

Новини компаній

Якщо Вам потрібно купити квартиру в Києві, замість самостійного пошуку краще скористатися професійними послугами агентства нерухомості. Ви отримаєте безліч переваг від цієї співпраці: значна економія часу та грошей, доступ до широкого вибору об’єктів, консультативна та інформаційна підтримка, юридична безпека операції.

Визначення очікувань від агентства з нерухомості

Загалом можна виділити наступні критерії, яким повинне відповідати надійне агентство нерухомості в Києві чи будь-якому іншому українському місті:

 • Професіоналізм. В компанії працюють кваліфіковані та досвідчені рієлтори. Вона має необхідні ліцензії та сертифікати для роботи. Дотримується правових норм. Прозоро та чесно веде діяльність, інформуючи клієнтів про всі ймовірні ризики угоди та супроводжуючи їх на кожному етапі співпраці.
 • Компетентність. У фахівців агентства є глибоке знання ринку нерухомості Києва. Вони надають актуальну та правдиву інформацію про житлові об’єкти, якими оперують. Рієлтори Києва вміють професійно оцінити стан квартири та запропоновану вартість. Регулярно аналізують тенденції та перспективи розвитку ринку.
 • Клієнтоорієнтованість. Організація бере до уваги індивідуальні потреби та побажання своїх клієнтів, а також враховує їх фінансові можливості та цілі.

Справжні професіонали будуть завжди з Вами на зв’язку, нададуть консультації та рекомендації, а також швидко та успішно розв'яжуть додаткові питання.

Київ

Київ

Три критерії для аналізу репутації агентства з нерухомості в Києві

Репутація компанії впливає на її конкурентоспроможність, лояльність та зацікавленість клієнтів, фінансовий успіх. Розберемо три основні критерії, за якими можна оцінити імідж агентства:

 • Фактична інформація – об’єктивні дані, які можна перевірити за допомогою офіційних джерел (повна назва, код ЄДРПОУ, адреса, контакти, керівництво, звітність, податковий статус, ліцензії та сертифікати на право здійснення діяльності тощо).
 • Власний досвід – враження від якості послуг агентства, які формуються на основі етапів співпраці з ним та характеристик, що викликають довіру або недовіру клієнта (етичність, надійність, післяпродажне обслуговування, розв'язання конфліктів тощо).
 • Громадська думка – загальне ставлення до компанії, яке формується на основі думок, вражень, оцінок та рекомендацій інших людей (відгуки та оцінки на сайті, соціальні мережі, «сарафанне радіо»).

Вся ця інформація допоможе Вам уникнути неприємних сюрпризів та знайти надійного партнера на ринку нерухомості Києва.

Клієнтоорієнтованість агентства

Мова йде про здатність задовольняти потреби та побажання клієнтів, враховувати їх фінансові можливості та цілі пошуку нерухомості. Це виявляється в наступному:

 • Надання повного спектра послуг, які включають пошук квартири, вибір та перегляд слушних варіантів, супровід під час укладання угоди, післяпродажне обслуговування.
 • Використання індивідуального підходу до кожного замовника, враховуючи його запит, побажання та очікування.
 • Забезпечення високої якості послуг, професіоналізму, компетентності, чесності та надійності під час співпраці.

Агентство, яке відповідає переліченим особливостям, прагне не лише продати або здати нерухомість, а й побудувати довготривале партнерство з клієнтом на основі довіри та відмінного результату від співпраці.

Столиця України

Столиця України

Супровід угод та юридична безпека

Надійне агентство нерухомості Київ повинно також запропонувати юридичний супровід під час купівлі квартири, що гарантує безпеку угоди. Він включає такі послуги:

 • Перевірка документів, таких як свідоцтво про право власності, технічний паспорт, довідка про податкову заборгованість, довідка про відсутність обтяжень тощо.
 • Підготовка необхідних документів для укладання угоди: договір купівлі-продажу, договір оренди, акт прийняття-передання тощо.
 • Нотаріальне посвідчення угоди та реєстрація прав власності на об’єкт нерухомості.
 • Консультація з питань податкового законодавства, іпотечного кредитування, страхування.

AXIS – надійне агентство нерухомості в Києві, що має в штаті кваліфікованих рієлторів, юристів та нотаріусів з великим досвідом роботи. Наші фахівці допоможуть швидко знайти квартиру, яка підійде Вам за всіма заявленими параметрами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...