• Головна
  • На Миколаївщині у порівняннні з минулим роком обсяг експорту знизився на 35%
18:40, 27 жовтня 2023 р.
Надійне джерело

На Миколаївщині у порівняннні з минулим роком обсяг експорту знизився на 35%

У 2023 року обсяг експорту товарів на Миколаївщині склав 705,8 доларів, що на 35,2% менше ніж у 2022 року, імпорт також знизився на 38,7%.

Як повідомляє Головне управління статистики у Миколаївській області, подвійне переважання експорту товарів над імпортом забезпечило області позитивне сальдо зовнішньої торгівлі в обсязі 346,2 долара. 

Також повідомляється про те, що зовнішньоторговельні операції проводилися з партнерами зі 114 країн світу.

Три чверті експорту склали продукти рослинного походження (зокрема, зернові культури – 62,2%, насіння і плоди олійних рослин – 12,7%). Питома вага жирів та олій тваринного або рослинного походження становила 16%, машин, обладнання та механізмів, електротехнічного обладнання – 4,4%.

Серед імпортованих товарів найбільшу частку мали: машини, обладнання та механізми, електротехнічне обладнання (22%), продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості (17,3%), готові харчові продукти (16%), мінеральні продукти (14,9%), засоби наземного транспорту, літальні апарати, плавучі засоби (12,7%).

Нагадаємо, Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики схвалив доопрацьовану редакцію закону про відновлення податкових перевірок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#миколаїв новини #миколаїв експорт #миколаїв імпорт #миколаїв економіка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...