• Головна
  • Переваги “Індивідуального договору з управління”
Новини компаній
17:00, 25 жовтня 2023 р.

Переваги “Індивідуального договору з управління”

Новини компаній

Як мешканцям покращити якість життя у багатоповерхівці? Як отримати послуги з управління, адаптовані під потреби саме їхнього будинку? Як швидко накопичити кошти на ремонти, які мешканці вважають першочерговими? Усе це можливо шляхом укладання індивідуального договору з управління з компанією-управителем. Про деталі розповідає керуюча компанія  "Місто для людей Миколаїв".

Компанія працює у Миколаєві з 2018 року. Тоді міська влада провела конкурс з призначення управителів багатоквартирних будинків та уклала типовий договір на обслуговування згідно зі стандартними послугами, визначеними Наказом №190 Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
Однак тариф за типовим договором являв собою пакет послуг, однаковий для усіх будинків, відповідно, він не враховував характеристики об’єктів, їх стан, а головне – перелік послуг, які потрібні кожному співвласнику. Тому керуюча компанія "Місто для людей" запропонувала укладати індивідуальні договори, завдяки чому клієнти могли б розширити перелік послуг, включивши в нього додаткові послуги або відмовитися від зайвих. Індивідуальний договір між управителем і мешканцями спрямований на адаптацію основних послуг компанії до потреб будинку, побажань співвласників та захист інтересів мешканців.
Поступово на індивідуальні договори з управління переходить все більше будинків, і не тільки в Миколаєві (компанія “Місто для людей” працює з багатьох містах України). Цікавим є приклад будинку по наб.Л.Дніпрова, 48 у м.Кременчук. Тут мешканці уклали 01.09.2020 р індивідуальний договір з управителем та визначили тариф 5,68 грн/м2. Завдяки накопиченим коштам на статті “поточний ремонт” компанії вдалося відремонтувати м’яку покрівлю площею 104 м.кв., замінити ділянки трубопроводу каналізації довжиною 20 м.п. у підвалі. Побачивши переваги такої співпраці, мешканці захотіли збільшити тариф до 6,54 грн/м2 терміном на 1 рік. В результаті накопичених коштів вистачило для заміни ліфтової кабіни у 14-поверхівці.

Отже, індивідуальний договір дозволяє мешканцям обрати оптимальні послуги саме для свого будинку. Компанія проводить технічний аналіз будинку, враховує побажання співвласників і складає індивідуальний тариф на послуги з управління житловим фондом. Такий підхід дає можливість мешканцям змінювати перелік послуг, додавати нові, а також збільшувати чи перерозподіляти кошти всередині послуги з управління, що сприяє швидкому накопиченню коштів на фонді будинку та початку необхідних робіт. Слід зазначити, що від деяких послуг, таких як обслуговування інженерних мереж або підготовка будинку до опалювального сезону, відмовитися неможливо, оскільки при відсутності належного обслуговування теплових вузлів взимку весь будинок може залишитися без опалення. Існує обов'язковий перелік послуг з утримання будинків, який затверджений наказом Мінрегіону від 27.07.2018 №190, і його управитель повинен надавати.

Щоб укласти індивідуальний договір, співвласники мають прийняти відповідне рішення на загальних зборах, яке оформляється протоколом. Після цього укладається договір на управління багатоквартирним будинком з індивідуальним тарифом між керуючою компанією та уповноваженою особою, яку обирають співвласники. В договорі можна буде передбачити, які саме послуги мешканці хочуть отримувати, з якою періодичністю, що ремонтувати в першу чергу тощо.

Більш детальну інформацію щодо укладення індивідуальних договорів з керуючою компанією "Місто для людей Миколаїв" можна отримати за телефоном:

067 400 90 91.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...