• Головна
  • На Тилігульському лимані зафіксували забруднення лиману стічними водами, а також засмічення території, - ФОТО
08:00, 23 жовтня 2023 р.

На Тилігульському лимані зафіксували забруднення лиману стічними водами, а також засмічення території, - ФОТО

У Держекоінспекції провели  позапланову перевірку РЛП «Тилігульський». За результатами якої встановлено ряд порушень.

Як пишуть в Держекоінспекції, питання перевірки - дотримання вимог законодавства про природно-заповідний фонд, про використання та охорону земель за фактами, викладеними у колективному зверненні. 

Перевірка встановила, що в порушення статей 7, 8, 23, 60 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» адміністрацією парку допущено розміщення накопичувачів стічних вод та споруди для приймання і знезаражування рідких відходів у прибережній захисній смузі Тилігульського лиману, крім того допущено засмічення та забруднення стічними водами земельних ділянок. 

 З метою усунення виявлених порушень інспекцією видано припис, щодо керівника парку складено протокол за статтею 91 КУпАП.

Також розраховано збиток, завданий засміченням земель ландшафтного парку. На даний час матеріали по адміністративному провадженню подано до суду.

Натомість  у Регіональному ландшафтному парку «Тилігульський» повідомили, що власника устричної ферми «Устриці Скіфії»  попереджали про необхідність прибрати сміття.

«Керівником парку систематично направлялися ФОПам, які здійснюють рекреаційну діяльність згідно з договорами, листи-роз'яснення щодо дотримання вимог законодавства та виконання договірних умов, надавалися приписи щодо усунення порушень, здійснювався контроль проведення рекреаційної діяльності (для прикладу: вивезення сміття ФОПом, адже як видно на фото сміття не було розкидано по території, а було зібране та знаходилось в одному місці. ФОП мав намір здійснити вивезення сміття до відведених сміттєзвалищ, що передбачено умовами Договору). Таких прикладів та пояснень існує достатньо», — йдеться у повідомленні.

Раніше ми писали, що на Миколаївщині прокуратура через суд вимагає повернути державі землі ландшафтного парку "Тилігульський

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тилігульський лиман #новини Миколаїв
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...