
Миколаївців запрошують на йогу з котиками. Малеча шукає новий дім, - ВІДЕО
У цю суботу, 21 жовтня, о 10:00 на базі студії "Мрія" пройде йога з кошенятами. Заняття триватиме сорок п'ять хвилин, а останні 15 хвилин можна буде комунікувати з кошенятами. Навіть, якщо ви не готові зараз подарувати тваринці дім, це все одно гарні емоції та навички соціалізації для тваринки.
Засновниці клубу "Мрія" вже проводили йогу, але з цуциками. В інтерв'ю редакції 0512 Ірина та Даніелла зазначали, що такий формат допомагає тваринам соціалізуватись.
— Головне — це безпека тварин. Вони тут головні, ми поважаємо їхню свободу, і наші відвідувачі також підписують згоду та знайомляться з правилами, каже Ірина.
Найприємніше те, що після йоги одна з собак дівчинка — Белла знайшла собі сім'ю і поїхала вже в новий дім.
- Так, ми робимо йогу з котиками, які шукають свій дім! Ми дуже віримо, що ми допоможемо їм знайти його.
У коментарі редакції 0512, засновниці "Мрії" розповіли, що цього разу будуть кошенята, віком 4-5 місяців. Котики з Миколаєва і вони потребують люблячу сім'ю. Волонтерка та зоозахисниця Ганна Куркуріна вже виставила відео з тими кошенятами, які шукають свій новий дім:
Більше подробиць за посиланням.