• Головна
  • Вигідні рішення для промислового бізнеса за допомогою кабельних кріплень
Новини компаній
16:05, 17 жовтня 2023 р.

Вигідні рішення для промислового бізнеса за допомогою кабельних кріплень

Новини компаній
Вигідні рішення для промислового бізнеса за допомогою кабельних кріплень, фото-1

Кабельні кріплення мають якісні характеристики, що відповідають вимогам оптимальності витрат та високої міцності виконання з'єднань. Це можуть бути певні стяжки у вигляді пластикових стрічок з кріпленням за допомогою замка, а також різноманітні елементи і деталі кріплень що використовуються для ефективного з'єднання провідників та кабелів до стін, різноманітних поверхонь.

Український виробник Іnegva пропонує в асортименті найбільш актуальні та якісні вироби для кріплення, виготовлені з пластику і сформовані за всіма стандартами кабельних кріплень. Асортимент продукції відповідає всім актуальним вимогам промислових виробників та будівельних і ремонтних організацій які орієнтуються на оптимальні витрати та найвищу якість.

Ремінцеве кріплення та його використання

Ремінцеве кріплення за допомогою пластикової стрічки пропонує високу якість утримання кабельної продукції значної ваги, а також різноманітних елементів комунікацій:

  • циліндричних труб;
  • труб з гофрованою структурою;
  • металорукавів з різноманітною поверхнею.

Кріплення ремінцеве виконується з міцного поліетилену РЕ, що має стійкість до розчинів які містять солі, кислоти, луги. Стійкий поліетилен може працювати за низької температури від -15°С до температури, що межує з температурою кипіння – +80°С. Таке з'єднання є надзвичайно міцним на розрив та може тривалий час без будь-якого втручання користувача утримувати в необхідних обсягах кабельну і провідникову продукцію як ззовні, так і всередині приміщення.

Поліетиленова кабельна кліпса

Ці популярні пластикові кріплення з півкільцем для фіксації на стіні чи інших поверхнях використовують в ремонтно-будівельних роботах, виконанні робіт з облаштування комерційних приміщень.

Стійкі поліетиленові кабельні кліпси мають широкий асортимент розмірів і використовуються як для кріплення силових ліній, так і для прокладення кабелів, що використовуються для зв'язку.

Кабельна кліпса може бути виконана у діапазоні від 4 до 14 мм для провідника круглого або прямокутного перерізу. Пакування кабельних кліпс є стандартним і містить 100 виробів в кожній упаковці, готовій до постачання замовнику.

Практичність поліетиленових кабельних кліпс полягає в тому, що для їх монтажу потрібно мінімум зусиль і часу, а для їх встановлення можна використовувати спеціальний набір монтажних гвіздків або шурупів з оптимально підібраним діаметром. Такий монтаж можна виконати з мінімальними витратами для укладення мережі в будинку чи комерційному об'єкті.

Дюбелі-хомути для фіксації кабельної продукції

Дюбель-хомут є одним із поширених елементів для встановлення і закріплення кабельної і провідникової продукції в промисловому або житловому об'єкті. Дюбелі-хомути виготовляють двох сортів: для провідників круглого і прямокутного перерізу.

Такі види фіксуючих елементів можуть застосовуватись для постійного контакту з водними розчинами солей та кислот, лужними розчинами значної концентрації. Виготовлені з поліетилену PE, вони витримують температуру від -15С та можуть зберігати конструктивну міцність до температури +80С необмежений час.

Вигода від застосування кабельних кріплень з синтетичних матеріалів

Окрім згаданої оптимальної вартості, такі кріплення для встановлення потребують мінімум часу. Вони легкі і водночас стійкі до агресивного середовища різного складу. Такий вид кабельних кріплень може виконувати свою функцію тривалий час, а для їх заміни не потрібно значних інвестицій та спеціального обладнання. Більшість виробів може використовуватись тривалий час і повторно, наприклад кабельні кліпси. Саме тому використання таких способів кріплення є вигідними як для кінцевого користувача, так і для того, хто виготовляє промислову продукцію чи виконує будівельні, ремонтні роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Inegva
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...