• Головна
  • 5 найбільш завантажених портів США у 2023 році
Новини компаній
15:49, 13 жовтня 2023 р.

5 найбільш завантажених портів США у 2023 році

Новини компаній
5 найбільш завантажених портів США у 2023 році

У своєму Огляді морського транспорту за 2022 рік Конференція ООН з торгівлі та розвитку (ЮНКТАД) стверджує, що морські судна перевезли понад 80 відсотків обсягів світових торговельних вантажів у 2022 році. Це ілюструє величезний вплив морських перевезень на міжнародну торгівлю, і він лише зростає. Так, за даними Бюро транспортної статистики, в 2021 році в США на порти припадало 41,1% або понад 1,8 трильйона доларів виторгу, який забезпечили міжнародні перевезення.

У цій статті розглянемо 10 найзавантаженіших морських портів США відповідно до обсягів у двадцятифутовому еквіваленті (TEU). Крім того, наприкінці матеріалу дамо поради, на що звернути увагу, обираючи порт призначення або відправлення вантажу в США.

Топ-5 портів США за обсягами вантажів

  1. Порт Лос-Анджелеса вже понад 20 років носить титул найбільш жвавого порту Північної Америки. Цей порт ефективно обробляє найбільший обсяг контейнерних вантажів у Західній півкулі. Інвестиції в стійкий розвиток, новітні технології та інтермодальну інфраструктуру зробили порт Лос-Анджелеса одним із найуспішніших у світі. У 2022 році тут обробили вантажі обсягом 9,9 мільйонів TEU.

  2. Порт Нью-Йорка та Нью-Джерсі відомий як ворота до та з півночі й північного заходу США та є одним із найбільш концентрованих ринків у світі. Порт із більш ніж 100-річною історією є найбільшим і найбільш завантаженим на східному узбережжі США. Обсяги оброблених вантажів тут становили майже 9,5 мільйонів TEU у 2022 році.

  3. Порт Лонг-Біч є одним із найбільш завантажених портів у світі та щорічно обробляє вантажі загальною вартістю понад 200 мільярдів доларів США. Через цей порт проходять товари, призначені до будь-якого куточка Сполучених Штатів. Наразі порт Лонг-Біч має сполучення з 217 морськими портами світу та постійно інвестує в свою інфраструктуру та обладнання.

  4. Порт Саванна має два глибоководні термінали (Garden City і Ocean), які щодня обслуговують тисячі контейнерних вантажів, що слідують до та з США морськими суднами. Термінал Garden City займає четверте місце в усіх Сполучених Штатах за завантаженістю контейнерами.

  5. Порт Х'юстон розташований на Х'юстонському корабельному каналі та керує вісьмома терміналами, розміщеними вздовж цієї 52-мильної смуги. Окрім двох високоефективних контейнерних об’єктів, Порт Х’юстон має один із найбільших терміналів Breakbulk у США та понад 100-річну історію інвестування в технології для підвищення ефективності своєї роботи.

Те, звідки надходить і куди прямує ваш вантаж, матиме велике значення для обрання порту прибуття або відправлення. Наприклад, західні порти, як-от порт Лос-Анджелеса, зазвичай найкраще підходять для контейнерних вантажів у сполученні з Китаєм, тобто з такими портами, як Ханькоу чи Гуанчжоу. Між цими портами є прямі морські торговельні шляхи. Відповідно, доставка вантажу в США з Європи здійснюється до портів на Східному узбережжі, навіть у тому разі, якщо кінцевий пункт призначення в США розташований на заході країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...