• Головна
 • ВНЖ Португалії: основні кроки щодо його отримання
Новини компаній
12:14, 10 жовтня 2023 р.

ВНЖ Португалії: основні кроки щодо його отримання

Новини компаній

Згідно з останніми дослідженнями, Португалія міцно входить до десятки світових країн із найсприятливішими умовами для переїзду, і невпинно покращує свої позиції в цьому рейтингу. ВНЖ Португалія – один із найпопулярніших запитів на міграційну тему. Серед експатів популярні як космополітичний Лісабон, так і більш затишний і економічний Порто, багатьох приваблює тиха провінція з виноградниками, інших - океанське узбережжя.

ВНЖ Португалії: основні кроки щодо його отримання, фото-1

Чому для отримання ВНЖ краще вибрати Португалію

За даними за 2023 рік, близько 80% експатів почуваються в Португалії, як удома, і відзначають привітне ставлення місцевих жителів. 78% емігрантів зазначають, що їхній дохід цілком достатній для забезпечення комфортного життя в Португалії. А кількість експатів, які задоволені своїм життям у Португалії, ще вища – 85%.

2023 року країна посіла 7-ме місце в рейтингу Глобального індексу миролюбності, що дуже важливо для родин із дітьми, які шукають спокійне та безпечне місце для життя.

Додайте до цього чудовий клімат, нескінченні пляжі, всесвітньо відомі вина, знамениту історичну та культурну спадщину, адекватну податкову політику – і ви зрозумієте, чому ця країна так приваблює іноземців в якості нової домівки.

Чому потрібно звернутися до юристів для отримання ВНЖ Португалія

Однак, якою б приємною не була країна, незнання місцевих законів, реалій і процедур може сильно зіпсувати перше враження і ускладнити переїзд. Іноді, не розібравшись в наявних можливостях, люди взагалі відкидають ідею про переїзд. І цим позбавляють себе прекрасного досвіду. Тому якісна юридична консультація в Португалії та допомога досвідченого юриста може реально змінити ваше життя на краще.

Як вибрати юридичну компанію для отримання ВНЖ у Португалії

Але як же дізнатися, наскільки надійною є юридична компанія?

Є кілька порад, як визначити, що юридична компанія націлена на результат:

 • Уникайте занадто низьких цін. Найімовірніше, вам доведеться доплачувати за більшість опцій, і під час роботи на потік втрачається інтерес саме у вашому результаті. Може, вийде, а може, й ні.
 • Уникайте універсальних пропозицій. Не знаючи вашої особистої ситуації, неможливо запропонувати ідеальний варіант. Ваше фінансове, сімейне становище, освіта, працевлаштування, громадянство, поточне місцеперебування – все може зіграти свою роль, і зробити той чи інший спосіб простішим або, навпаки, недоступним для вас.
 • Уникайте запевнень у 100% результаті без вивчення ваших обставин. Це головна прикмета того, що для "ділків" головне отримати ваші гроші, а не дати вам потрібне.
 • Співробітники компанії пропонують, але не нав'язують вам послуги. Хороший юрист або адвокат запропонує вам усі варіанти, які підходять особисто вам, озвучить їхні плюси і мінуси, а також проінформує вас про всі супутні процедури. Кінцевий вибір завжди залишається за вами.
 • Юридична компанія перебуває в постійному контакті з вами. Надає кілька варіантів спілкування – телефон, е-мейл, месенджери. Робить усе, щоб ви почувалися впевнено і захищено.
 • Ну, і, звісно – відгуки ваших друзів і людей, яким ви довіряєте.

Які способи отримання ВНЖ є в Португалії

Імміграція в Португалію на сьогодні є безліч способів, якими можна скористатися для отримання ВНЖ. Тож якщо ви всерйоз розглядаєте можливість зміни місця проживання, то практично напевно зможете знайти варіант, який вам підійде.

До найпопулярніших варіантів отримання ВНЖ Португалії можна віднести:

 • ВНЖ для підприємців і найманих працівників. Якщо у вас є бізнес, і ви готові його релокувати в Португалію, або у вас є бізнес-ідея, яку ви б хотіли втілити в цій прекрасній країні, або португальське підприємство запропонувало вам роботу – все це може стати підставою для отримання посвідки на проживання в Португалії. Ви можете створити своє підприємство, зареєструватися індивідуальним підприємцем, або просто працювати в IT-сфері чи отримати робочий контракт – і Португалія вас вітає!
 • ВНЖ для фінансово-незалежних осіб. Ви все життя наполегливо працювали, вдало вкладали зароблене, і тепер ці кошти працюють на вас? Ви отримуєте пенсію? Ви вигідно здаєте в оренду майно, що належить вам? Це також допоможе вам отримати дозвіл на проживання в Португалії.
 • Студентська віза. Якщо вас приваблює перспектива здобути освіту в Португалії, на цій підставі ви також отримуєте ВНЖ.
 • Возз'єднання сім'ї. Шлюб із громадянином Португалії або отримання права на проживання в Португалії одним із ваших найближчих родичів – найочевидніша підстава для отримання посвідки на проживання.

Це лише кілька з можливих видів посвідки на тимчасове проживання в Португалії. Кожен вид має свої вимоги та переваги, і вибір залежить від ваших особистих потреб і ситуації.

Вартість отримання посвідки на тимчасове проживання в Португалії

Вартість отримання посвідки на тимчасове проживання в Португалії залежить від безлічі чинників, насамперед, від складності процедури за кожним із видів посвідки.

Слід пам'ятати, що практично завжди отриманню посвідки передує отримання відповідної візи, що передбачає збір великої кількості документів, контроль правильності їхнього заповнення та релевантності їхнього змісту, спілкування з відповідними консульськими установами та імміграційними органами, дотримання термінів, юридичну підтримка, нівелювання можливих проблем через мовний бар'єр тощо.

Також на вартість послуги може вплинути вартість супутніх послуг, наприклад, відкриття банківського рахунку або отримання податкового номера.

Тому, перш ніж подаватися на будь-який вид посвідки на проживання, вам знадобиться юридична консультація в Португалії та детальне вивчення вимог і процедур, щоб зробити процес отримання дозволу на проживання в Португалії якомога простішим і ефективнішим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...