![](https://s.0512.com.ua/section/logo/upload/pers/8/logo.png?20240727)
На Миколаївщині судитимуть псевдоволонтера - йому загрожує в'язниця
До суду скеровано акт стосовно мешканця Київської області, який використовував вантажівку, яку передали для волонтерських потреб, в особистих цілях.
Як пишуть в прокуратурі, слідством встановлено, що 56-річний чоловік, влітку 2022 року під приводом доставки гуманітарної допомоги для потреб територіальної громади отримав вантажний автомобіль із причепом, переданий одній із сільських рад Миколаївської області в якості благодійної пожертви.
Згодом псевдоволонтер, отримавши вантажівку з причепом у фактичне розпорядження, використовував їх для надання транспортних послуг із перевезення вантажів іншим підприємствам за окрему плату.
Санкція статті передбачає до семи років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.