• Головна
  • Миколаївські спортсмені здобули медалі на чемпіонаті зі стрибків на акробатичній доріжці, - ФОТО
13:30, 17 вересня 2023 р.
Надійне джерело

З 11 по 15 вересня в Україні  Чемпіонат  зі стрибків на акробатичній доріжці. У змаганнях взяли участь спортсмени з Миколаєва.

Як пишуть в мерії, чоловіча команда Дитячо-юнацької спортивної школи №1 стала чемпіоном України та посіла 1 місце у командному заліку.

У складі: Костянтин Чудаков, Валентин Святинчук, Дмитро Бєлих, Валентин Поліщук.

Жіноча команда посіла 4 місце.

У складі: Єгіна Валерія, Владислава Омельченко, Софія Богза, Маргарита Сабельникова.

У складі ндивідуальних змаганнях у багатоборстві Валентин Святинчук посів 2 місце.

На Всеукраїнському турнірі на подвійному мінітрампі Костянтин Чудаков посів 2 місце.

У загальнокомандному результаті миколаївська команда посіла 3 місце.

Підготували спортсменів заслужений тренер України Віктор Семенуха та тренери - викладачі Вікторія Карпенко та Дарʼя Алєксєєва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію