• Головна
  • Командир миколаївських морпіхів отримав звання Герой України, - ФОТО
08:00, 5 вересня 2023 р.
Надійне джерело

Командир миколаївських морпіхів отримав звання Герой України, - ФОТО

Командиру 36-ї окремої бригади морської піхоти Командування морської піхоти Військово-Морських сил Збройних Сил України Віктору Сікозі присвоїли знання Героя України.

Як пишуть у 36 бригаді, у межах робочої поїздки на Донеччину Президент України Володимир Зеленський вручив орден «Золота Зірка» із присвоєнням звання Героя України.

Командир миколаївських морпіхів отримав звання Герой України, - ФОТО , фото-1

У квітні 2022-го Віктор Сікоза був призначений на посаду командира 36-ї ОБрМП. Під його керівництвом бригада виконувала бойові завдання на Херсонському напрямку, потім перейшла в оперативне підпорядкування командира ОТУ «Донецьк».

Неодноразово полковник особисто очолював підрозділи бригади під час контрнаступальних дій.

«Хочу зазначити, що ця нагорода є перш за все заслугою усього особового складу бригади. Щиро вдячний кожному матросу, сержанту, офіцеру, які не покладаючи рук роблять все можливе та неможливе для нашої Перемоги. Разом з тим, хочу подякувати всім підрозділам, якими мав честь командувати та побратимам, з якими в одному бойовому строю знищуємо російського окупанта!» - прокоментував комбриг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Герой України #війна Україна #захисники України
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...