• Головна
  • В Україні перевірять всі довідки про непридатність до військової служби, які видали в минулому році
09:40, 31 серпня
Надійне джерело

В Україні перевірять всі довідки про непридатність до військової служби, які видали в минулому році

В Україні проведуть комплексну перевірку обґрунтованості тих рішень військово-лікарських комісій щодо інвалідності та непридатності до військової служби, які були ухвалені в період із 24 лютого 2022 року та можуть бути пов'язані з корупційними порушеннями.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

- Усіма випадками, коли рішення явно безпідставні та незаконні, мають зайнятися правоохоронці. За результатами перевірки будуть зроблені висновки щодо тих осіб, які на основі сфальшованих рішень ВЛК виїхали за кордон, - зазначив глава держави.

За словами Володимира Зеленського, в Україні збираються активізувати розширення можливостей проходити ВЛК в системі цивільних медичних закладів.

- В усіх регіонах України має бути забезпечено повне розширення роботи ВЛК на цивільні медичні заклади. Завершити процес повної цифровізації всієї роботи ВЛК. Держава має поставити крапку в будь-яких чергах, у яких люди змушені чекати доступу до комісії чи висновків ВЛК. Переглянути систему визначення придатності до військової служби з тим, щоб дати більше можливостей командирам залучати військовослужбовців до виконання завдань та унеможливити маніпуляції з поняттям обмеженої придатності, - резюмував президент.

Виконання рішення, яке було прийнято на засіданні Ради національної безпеки України, покладено на Кабмін та правоохоронні органи.

Нагадаємо, 11 серпня під головуванням Президента України Володимира Зеленського пройшло засідання Ради національної безпеки, за підсумками якого було звільнено всіх голів обласних військових комісаріатів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#україна війна #росія вторгення в україну #зсу переможе #миколаїв новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...