• Головна
  • Тест на вагітність: коли та як правильно застосовувати
Новини компаній
22:43, 29 серпня

Тест на вагітність: коли та як правильно застосовувати

Новини компаній
Тест на вагітність: коли та як правильно застосовувати

Тести на вагітність виявляють особливий гормон хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ), який виробляється в організмі лише під час вагітності.

Експрес-тести можуть аналізувати для цього сечу або кров. Домашні тести на вагітність, де предметом дослідження є сеча, найбільш поширені у використанні. При правильному використанні домашні тести на вагітність демонструють точність у 99%.

З самого початку вагітності організм перелаштовується, щоб підтримувати клітини, з яких розвиватиметься дитина. Серед процесів, які відбуваються особливо швидко вироблення ХГЛ. Якщо жінка вагітна, її тіло починає виробляти більше ХГЛ. Рівень гормону починає зростати, коли запліднена яйцеклітина імплантується в матку, тобто приблизно через 610 днів після зачаття.

Домашні експрес-тести на вагітність доступні у вільному продажі (вам не потрібен для купівлі рецепт від вашого медичного працівника) і в різних цінових діапазонах. Водночас, якщо у вас виникнуть запитання щодо результатів тесту, найкраще звернутися до свого лікаря.

Домашні тести на вагітність можуть відрізнятися залежно від того, на якому терміні вони виявляють вагітність. У багатьох випадках можна отримати позитивний результат домашнього тесту вже через 10 днів після зачаття. Щоб отримати точніший результат, потрібно зачекати до затримки менструації, перш ніж зробити тест. Якщо зробити тест занадто рано, він може бути негативним, навіть якщо зачаття відбулося. Якщо жінка отримала негативний результат тесту, але однаково має затримку менструації, варто зробити ще один тест.

Загалом найкращий матеріал для проходження тесту – це перша ранкова сеча. Однак деякі тести на вагітність досить чутливі, щоб визначити ХГЧ незалежно від часу доби. Коли це можливо, варто зачекати, щоб минуло три години з моменту останнього походу до вбиральні, перш ніж проходити тест. Для більшої точності можна зробити два тести на вагітність, щоб підтвердити результат.

Не варто пити надмірну кількість рідини перед тим, як зробити тест на вагітність, адже це може знизити рівень ХГЛ.

Крім того, слід завжди перевіртяти термін придатності на упаковці й перед початком тесту уважно читати вказівки, які додаються до нього, щоб точно виконувати кожен крок.

https://verus-test.com/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...